Ať promluví Paulisovy bývalky, přeje si Noid. Co na milence Dvořákové práskly?

  •   11:56
  • diskuse

Manželka plastického chirurga Patrika Paulise promluvila. | foto: Profimedia.cz, Pretty Woman Morava 2017

Zpěvák Václav Noid Bárta (36) Expres.cz naznačil, že aktuální partner jeho manželky Gábiny Dvořákové není správný člověk. O tom prý mají informovat jeho bývalé partnerky. Proto jsme se rozhodli kontaktovat bývalou ženu Patrika Paulise Lenku, s níž má plastický chirurg dvě děti.

„Věřím, že jeho partnerky promluví a moje dcera bude mít klid,“ řekl zpěvák Václav Noid Bárta před pár dny pro Expres.cz s tím, že se mu nelíbí, že jeho dceru Terezku vychovává plastický chirurg Patrik Paulis, o kterém nemá dobré mínění.Podle zpěváka o temných stránkách aktuálního partnera Dvořákové promluví jeho bývalé partnerky. Expres.cz proto kontaktoval chirurgovu bývalou manželku Lenku Paulis.

„Pan Bárta zřejmě narážel na vztah s paní Kuřátkovou, o kterém, nezlobte se, nechci moc mluvit. O jejich poměru, který trval během našeho rozvodu, jsem věděla. S manželem jsme již delší dobu nežili ve společné domácnosti, ale nežila s ním ani paní Kuřátková. Šlo jí spíše o to, jak se nejlépe zaopatřit,“ sdělila Expres.cz Lenka Paulis s tím, že o bývalé partnerce svého exmanžela nemá dobré mínění.

A kdo že je vlastně Kateřina Kuřátková? Finalistka České Miss 2006 se s Paulisem podle těchto informací potkala během manažerské práce u něj na chirurgii a tam ho svedla. Z jejich krátkého románku vzešlo dítě, nyní již dvouletá holčička.

Kateřina Kuřátková (vlevo) soutěžila v ročníku s Taťánou Kuchařovou.

Kateřina Kuřátková (vlevo) soutěžila v ročníku s Taťánou Kuchařovou.

Paulis však s Kuřátkovou vede několikaletý soudní spor o peníze.

„Do tohoto vztahu nechci vůbec zasahovat, jen vám řeknu, že té paní (Kuřátkové) jde o něco jiného, než je spokojená rodina,“ řekla redakci Lenka Paulis.

Po odchodu z mukařovské vily se dala Gábina Dvořáková dohromady s Patrikem Paulisem.

Po odchodu z mukařovské vily se dala Gábina Dvořáková dohromady s Patrikem Paulisem.

Sama Lenka má však s manželem Patrikem i po rozvodu velmi dobré vztahy a dokáže se s ním na plno věcech dohodnout.

„Ačkoli už s ním dlouho nežiju a jsme bývalí manželé, vím, že je to dobrý táta a děti ho milují. A tak je jasné, že spolu i kvůli dětem vycházíme,“ dodala jedním dechem.

Když jsme k celé věci požádali o vyjádření Gábinu Dvořákovou s ohledem na probíhající rozvod s Václavem, odmítla. Údajně ale o bývalých ženách svého aktuálního partnera ví, a dokonce by měla mít hezký vztah s jeho dětmi.

Na co přesně tedy Noid větou moje dcera bude mít klid“ narážel, je ve hvězdách.

Fotogalerie

Komentáře