Gábina chce výživné na manželku! Noid vysvětluje, proč se vložil do cizího sporu o alimenty

Václav Noid Bárta se rozpovídal o tom, proč podpořil svého právníka. | foto: Profimedia.cz

Zpěvák Václav Noid Bárta (36) chtěl pomoc svému právníkovi Miroslavu Dudovi a pořádně to schytal. O příběhu údajně týrané tanečnice Adély Šeďové prý nic neví. Expres.cz vysvětlil, proč status Dudy i přes neznalost sdílel. Prý ho vyšetřuje policie a řeší obdobné problémy s Gábinou Dvořákovou (28)!

Mezi zpěvákem Václavem Noidem Bártou a právníkem Miroslavem Dudou má být kromě pracovního vztahu i přátelské pouto. To mimo jiné naznačuje Noidův status, v němž zpěvák jasně vyjadřuje svému zástupci podporu v boji s manželkou Adélou Šeďovou.Právě kvůli veřejné podpoře to ale zpěvák pořádně schytal. Několik známých Šeďové upozornilo Václava na nesrovnalosti a do diskuze se dokonce pustila i bývalá žena Richarda Genzera Linda Finková, která dala Vaškovi jasně najevo, že se věc má jinak, než jeho právník tvrdí. Mimo ní se do diskuze vložila i Martina Gavriely nebo Mahulena Bočanová.

Václav po chvíli přiznal, že o případu skutečně mnoho neví, ale z jednání pana Dudy soudí, že nebude špatný člověk. Expres.cz nyní vysvětlil, proč vlastně příspěvek sdílel.

„Poukázal jsem pouze na shodu případu, že po určité době odmlky přijde s požadavkem na výživné obvinění ze všeho možného. Ze mě dělá manželka bohužel alkoholika, psychopata a násilníka, co ji vyhodil z domu,“ uvedl Noid pro Expres.cz s tím, že se v případu svého právníka našel.

„Ty případy jsou hrozně podobné. Prostě jsem napsal svůj názor, protože chodím do té kanceláře 4 měsíce a dvě děti tam vidím, když přijdou ze školy. Myslím, že po dvou letech odluky toho páru by asi něco signalizovala škola, trenéři a další. Já tím pouze ukazuji, že jsem na tom podobně,“ dodal a ihned nastínil, co se momentálně děje mezi ním a jeho ženou Gábinou.

„Gábina chce také najednou výživné na manželku. Nejdříve mi řekla, že žádné chtít nebude, když se v podstatě vzdám Terezky. A najednou ejhle, už jsem také násilník a alkoholik. Píše mi, že mě vyšetřuje policie, a chce, abych na ni platil. Teď mi dokonce poslala mail, že jsem se jí naboural do počítače, že ji sleduji, odposlouchávám. Úplné nesmysly,“ svěřil se dále.

Noid má tedy momentálně oplétačky s policií a čeká ho soud, který ukončí manželství a neustálé neshody. Ten by se měl ale údajně velmi prodlužovat právě kvůli špatné komunikaci manželů.

Gábina by navíc od září měla nastupovat do práce, aby zajistila sebe i dceru.

Co se týče případu Miroslava Dudy, zpěvák ho bude nadále i přes kritiku podporovat. Za tím by kromě přátelského gesta měla stát určitá propagace, na které se Noid s Dudou domluvil na začátku spolupráce. Bárta ho prý bude propagovat a on mu bude poskytovat služby za lepší ceny.

„Nevím, o jakém barteru mluvíte. Můžu vám ukázat faktury,“ bránil se Noid, kterého teď nejvíc trápí, že je jeho dcera Terezka u moře s manželkou a jejím partnerem Patrikem Paulisem.

Jak asi tohle celé dopadne?

Fotogalerie

Komentáře