Noid se zamotal do cizí manželské války a přirovnal ji ke své: Schytal to od Absolonové a Finkové!

  •   17:48
  • diskuse

Václav Noid Bárta se zastal svého právníka. Jenže to neměl dělat. | foto: Profimedia.cz

Jako by nestačilo, že sám řeší problémy v manželství! Václav Noid Bárta se zapletl do manželské hádky svého právníka Miroslava Dudy s tanečnicí a bývalou přítelkyní Daniela Hůlky Adélou Šeďovou. Veřejně mu chtěl vyjádřit podporu tím, že přirovnal jejich příběhy a naznačil, že je manželky chtějí obrat o peníze. Mimo pár milých komentářů se mu ale dostalo výčitek, že o situaci nic neví. Zasáhla dokonce i Linda Finková.

Zpěvák Václav Noid Bárta se na své sociální síti rozhodl sdílet status svého právníka Miroslava Dudy, který ho zastupuje během soudů s manželkou Gábinou Dvořákovou. Příspěvek, v němž Duda odkrývá detaily z jeho rozvodu s manželkou a tanečnicí Adélou Šeďovou, ale mnohé rozčílil. Proč?Konec manželství Dudy a Šeďové totiž od začátku provází velké problémy. Manželé na sebe hází špínu na sociálních sítích a dokonce se mezi nimi mluví i o domácím násilí. To měl na drobné blondýnce páchat právě Duda.

„Dva roky, co jsem odešla od manžela kvůli stupňujícímu se domácímu násilí a jeho nevěře. Nepomohlo roční docházení do spolku pro týrané ženy ani prosby, a když mi zlomil nohu, prostě jsem vzala děti a odešla. Měla jsem připravený byt a zázemí. Manžel se začal omlouvat a brát vše zpět a dokonce uznal své chyby. Nevěřila jsem mu a nevrátila se,“ napsala na svou sociální síť před časem Šeďová s tím, že klid nemá ani po letech odloučení.

„Teď to jsou dva roky. Vyměnila jsem dva právníky. Živořím v paneláku. Dvě nejmladší děti proti mně poštval a o nejstarší se snaží. Všude chodí anonymy o tom, jaká jsem ku*va, alkoholička, kdo ví co ještě. Zastrašil majitele bytu, u kterého jsem v nájmu, a ten mi málem vypověděl smlouvu. Po doučovateli nejstaršího syna chtěl živnostenský list, takže ho teď nikdo doučovat nechce. V autě jsem několikrát našla odposlouchávací zařízení, nechává mě sledovat. Propustili mě po jeho intervenci z práce,“ uvedla dále Šeďová, která je v showbyznysu známá především jako jedna z prvních přítelkyň zpěváka Daniela Hůlky. Ten své dávné lásce ihned nabídl pomoc.

Adéla Šeďová s Miroslavem Dudou.

Adéla Šeďová s Miroslavem Dudou.

Tanečnice se zastal Hůlka i Dudova dcera z prvního manželství

„Přivítám cokoli, co by mohlo Adéle pomoct,“ dal výzvu na internet „pán démonů” s tím, že mu situace bývalé přítelkyně rozhodně není lhostejná.

Na stranu Šeďové se mimo jiné přidala i Dudova dcera z předchozího manželství a dala nové ženě svého otce za pravdu. „Já jako dcera bych se ráda vyjádřila, že je mi táty líto. Trpí doopravdy diagnózou psychopat. Moje maminka kvůli němu trpí už dvacet let stockholmským syndromem. Nemám žádný důvod k tomu, abych se Adély zastávala. Moji rodiče se de facto kvůli jejich vztahu rozvedli. Otec mě poštval proti matce, bylo mi 14 a dodnes to nejde vrátit zpátky,“ napsala veřejně a přiznala, že si její maminka prožila s Dudou podobné peklo.

Netrvalo dlouho a Duda na příběh své ženy reagoval. Uveřejnil část jejích požadavků.

Duda se ohání tím, že je Adéla zlatokopka

„Děkuji všem za skoro stovku zpráv přes Messenger a další aplikace. Děkuji vám. Změnil jsem názor a nastavení fcb. soukromí. Musím chránit další dvě děti, které miluji a o které se starám já. Aby děti, jejich kamarádi, další rodiče a tak dále nedostávali ty šílenosti. Moje „týraná“ manželka vyžaduje 100 000 Kč měsíčně na sebe + 50 000 Kč na výživu syna Simona s tím, že má na ně právo a že si tyto peníze vydělala tím, že mi porodila děti. Mrzí mě, že se tak postavila na úroveň skutečně týraných žen, o které se řadu let starám. Evidentně se něco naučila. Zneužila tak důvěry stovky poctivých lidí,“ napsal na svůj Facebook Duda a právě tento příspěvek Noid sdílel s popiskem, který má poukazovat na jeho manželskou situaci: „Je potřeba znát i druhou stranu mince.“

Tento výnatěk vložil na sociální síť Duda.

Tento výnatěk vložil na sociální síť Duda.

V diskuzi pod příspěvkem se objevilo rovnou několik soucitných komentářů, ale také spoustu reakcí, které poukazují na nesrovnalosti. „Je to výňatek z nějakého rozsudku, nikde nestojí jméno, tedy toto není pro mě důkaz ani náhodou! Mohl by to být výňatek z rozsudku kohokoli. Vždyť pán je právník. Navíc, takovýto výňatek si může z prstu vycucat každý,“ uvádí například jedna z uživatelek a další se k ní přidávají.

Václav sdílel příběh svého právníka.

Václav sdílel příběh svého právníka.

Na straně Šeďové stojí i Finková a Absolonová

Do diskuze vstoupila dokonce i exmanželka Richarda Genzera Linda Finková, která Vaškovi doporučila, aby příspěvek smazal. „Václave... Ano. Nic nevíš a smaž to, jsi mimo. Adélu znám dvacet let. Vím, že jsi hodný kluk, ale tohle je jinak,“ napsala pod příspěvek a dostala podporu sedmnácti lidí.

Linda Finková Václavovi doporučila, aby status smazal.

Linda Finková Václavovi doporučila, aby status smazal.

Pár dní předtím se k hádce Dudy a Šeďové vyjadřovala i Monika Absolonová, která dala najevo, že o situaci mezi manželi ví své. „Pamatujete si na úžasnou tanečnici Adélku Šeďovou? Sólistku Una, ztvárnila Krvinku v Draculovi či Hada v Kleopatře. Po všech svých životních zkušenostech tenhle článek musím sdílet a Vy si ho prosím přečtěte. Děkuju,“ napsala na svůj oficiální profil zpěvačka.

Václav zná Dudu jen čtvrt roku

Václav se tak zamotal do cizí manželské války, aniž by se o celé situaci více informoval. To mimo jiné přiznal i v komentářích.

„Přátelé, vím, že mě rozcupujete, ale musím to napsat. Já pana Dudu znám pouze cca 4 měsíce, takže nevím přesně jak, co a kde bylo. Ale vidím, jak se on chová k jejich dětem a jak se děti chovají k němu. A věřte, že je to více než hezký vztah. To je pro mě důkaz toho, že to s ním až tak strašné nebude, jak se píše,“ uvedl na svou i právníkovu obranu.

Podle nás by se měl ale v podobných případech držet stranou. Sám se svou ženou válčí skrz média a řeší složitou životní situaci.

Fotogalerie

Komentáře