Noid žádá pomoc u policie, ta ho ale vyšetřuje pro sledování a odposlechy!

Rozvodová válka se vyostřuje. Václav se obul do své ženy. | foto: Profimedia.cz

Další zásah policie během rozvodu Gábiny Dvořákové (28) a Václava Noida Bárty (36)! Strážníky zákona tentokrát na pomoc přivolal muzikálový zpěvák, který je paradoxně sám vyšetřován pro sledování a odposlechy.

Manželské neshody mezi Václavem Noidem Bártou a Gábinou Dvořákovou neustávají. Před dům, který momentálně Dvořáková obývá, dokonce přijela policie, kterou si na pomoc zavolal Noid.Údajně proto, že jeho žena maří rozhodnutí soudu a nechce mu vydávat dceru. „Nebudu řešit spor o dítě přes média. Na druhou stranu jsem rád, že i jejich sousedé vidí, že není v pořádku, abych se nemohl stýkat s dcerou,“ uvedl pro Blesk.cz Noid, který se po boku s muži zákona domáhal dcery.

Sám je přitom vyšetřovaný pro odposlechy a sledování.

Už na začátku sporu se Dvořáková svěřila, že v autě našla sledovací zařízení, a po čase nám sám Noid řekl, že ho bude vyšetřovat policie kvůli odposlechům telefonu a sledování.

„Píše mi (Dvořáková, pozn. red.), že mě vyšetřuje policie. Teď mi dokonce poslala mail, že jsem se jí naboural do počítače, že ji sleduji, odposlouchávám,“ přiznal před časem pro Expres.cz Bárta.

Manželé Bártovi si před časem pořídili rodinný dům v Mukařově, kde mysleli, že společně zestárnou. Šťastný konec ale jejich manželství nepotkal. Už měsíce se manželé přetahují o dceru.

Manželé Bártovi si před časem pořídili rodinný dům v Mukařově, kde mysleli, že společně zestárnou. Šťastný konec ale jejich manželství nepotkal. Už měsíce se manželé přetahují o dceru.

Sám se tedy kvůli manželské krizi dostal do oplétaček s muži zákona a je na čase se ptát, kde je vlastně pravda.

Manželé se totiž ani po měsících nedokážou dohodnout jako rozumní lidé a Bárta svou ženu neustále atakuje skrz média, ačkoli se spolu měli dohodnout na mediálním klidu.

Momentálně tak oba prosí o spravedlnost a nám nezbývá, než jen bedlivě sledovat, jak celý spor nakonec dopadne.

Fotogalerie

Komentáře