Noidovo vysvětlení: Sexem s houslistkou chtěl prý zachránit manželství!

Václav Noid Bárta prý neví, jak z aktuální situace ven. | foto: Profimedia.cz, Instagram

Ve čtvrtek se provalil poměr Václava Noida Bárty (36) s krásnou houslistkou Andreou Jiskrovou, která s rockerem podváděla svého dlouholetého přítele a manažera Martina Salavce. Zpěvák se skutečnost snažil popírat a nyní se ospravedlňuje nejen před fanoušky, ale i před přáteli!

Ve zpěvákovi Václavu Noidu Bártovi se zřejmě hnulo svědomí. Poté, co mlžil o poměru s houslistkou Andreou Jiskrovou, údajně kontaktoval všechny své blízké, kterým se k poměru přiznal a dokonce jim popsal, co se v něm odehrává.„Snaží se hodit vinu na Gábinu. Prý kdyby si nenašla Patrika, nic takového neudělá. Podle mě je do ní pořád zamilovaný,“ svěřil se nám jeden z jeho přátel, podle něhož se sebou Vašek momentálně dost bojuje.

Václav měl poměr s Andreou Jiskrovou.

Václav měl poměr s Andreou Jiskrovou.

Dokonce se prý momentálně vyhýbá kontaktu s Andreou. „Jejich konverzace absolutně utichla,“ dodal s tím, že zpěvák má momentálně myšlenky jinde. „Dnes je s dcerou a v hlavě si stále dokola přemítá, co má dělat, aby bylo všechno v pohodě,“ popsal.

Podle kamaráda Václav Andreu svedl jen proto, aby dostal zpátky svoji ženu Gábinu, se kterou by rád dal všechno do pořádku.

„Myslím, že je to to jediné, o co mu jde, aby žárlila,“ uzavřel.

To se ale zpěvákovi zřejmě nepodařilo. Když jsme Dvořákovou kontaktovali, aby se k jeho novému vztahu vyjádřila, reagovala velmi pozitivně. „Přeju jim to. Doufám, že jim to spolu vydrží a budou šťastní,“ řekla pro Expres.cz.

Noid dokonce své milence nepomohl ani po odchodu od bývalého partnera, který jí zabalil tašky a požádal ji, aby odešla. Jiskrová má momentálně přebývat u kamarádky, kterou postihl podobný osud a údajně čeká, až se jí Václav ozve.

Noid je aktuálně s dcerou.

Noid je aktuálně s dcerou.

Vzhledem k tomu, že je s dcerou, odhadujeme, že krásnou umělkyni čeká pořádně smutný víkend. Jak se asi celá situace bude dále vyvíjet?

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:50 19. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  27
 • Haha
  18
 • Super
  10
 • Tvl
  10
 • Cože
  9
 • Sladký
  6


Komentáře