Bratr útočníka z Las Vegas: Bojíme se o život, Stephen byl normální chlap

Důchodce Stephen Paddock (+64), který z okna hotelového pokoje zastřelil nejméně 50 lidí a dalších 200 jich zranil, spáchal před zatčením sebevraždu. Jeho mladší bratr Eric stále nedokáže pochopit, proč se Stephen k tak děsivému činu uchýlil.

Bratři Stephen a Eric Paddockovi žili každý na opačném pobřeží USA a nevídali se příliš často. Přesto měli prý mezi sebou dobrý vztah. „Můj bratr byl úplně normální chlap, nikdy nebyl duševně nemocný, muselo mu úplně přeskočit,“ uvedl Eric Paddock pro Dailymail.„Stephen nebyl ani věřící, ani nebyl příznivcem žádného radikálního politického hnutí, alespoň pokud vím,“ sdělil dále Eric. „Naší mamince je už 90 let a s tou zprávou se stále nedokáže vyrovnat a jen těžko ji nese.“

Eric Paddock dále sdělil, že by chtěl všem rodinám, které útok zasáhl, vyjádřit největší lítost a soustrast těm, kdo někoho ztratili. Dodal však, že jako rodina dostávají spoustu nenávistných vzkazů. 

„Bojíme se vyjít z domu, že na nás někdo zaútočí a zabije nás,“ sdělil Eric paddock listu Daily Mail. 

Bratr útočníka z Las Vegas Eric Paddock nechápe, proč jeho starší bratr Stephen něco takového spáchal.

Bratr útočníka z Las Vegas Eric Paddock nechápe, proč jeho starší bratr Stephen něco takového spáchal.

Proč se Stephen Paddock k činu uchýlil, nikdo neví. Policie však v jeho hotelovém pokoji v Las Vegas našla nejméně deset střelných zbraní, mimo jiné útočné pušky. Svůj čin tak velmi pravděpodobně plánoval. 

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:30 30. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  10
 • Cože
  6
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
 • Super
  5
 • Haha
  5


Komentáře

Expres.cz