Bizarní svědectví o Boltově nevěře: „Měl partnerku a chtěl, abych mu byla věrná!“

 •   13:54,  aktualizováno  13:55
 • diskuse

Na povrch vyplula Boltova pravá tvář a dámy by si na něj měly dát rozhodně pozor. | foto: Facebook

Je tomu už více než týden, co prosákla na povrch postelová aféra Usaina Bolta s brazilskou studentkou. Před několika dny se rozhodla vyjít s pravdou ven i další ze sprinterových milenek a svěřila pikantní informace z Boltova intimního života. Je polygamní a chtěl po ní trojku.

Americká modelka Nailah Dillard (27) se po nedávném skandálu rozhodla poprvé veřejně promluvit o pofiderním vztahu s legendárním běžcem Usainem Boltem (30), kterého poznala na atletických závodech v roce 2013 a s nímž opakovaně randila několik let.Dailah chodila s Usainem od roku 2013 několikrát. Na prvním rande ji požádal o trojku.

Dailah chodila s Usainem od roku 2013 několikrát. Na prvním rande ji požádal o trojku.

„Tenkrát se mi dvořil, ale já nebyla nijak zvlášť okouzlená. Možná je to prvotřídní atlet, na konci dne je to úplně normální člověk,“ vzpomíná Nailah.

„Vyměnili jsme si čísla a Usain mi začal ještě ten večer psát zprávy, abych s ním šla na rande. Pak mě ale na rovinu požádal o trojku. Přišlo mi to neuvěřitelně odrzlé, tak jsem to odmítla“

Bolt se však nenechal odradit a chtěl se s Nailah setkat za každou cenu znovu. Sešli se proto následující den na recepci jejího hotelu a ruka byla v rukávě.

O dva týdny později ho navštívila v jeho vlastním sídle na Jamaice. Údajně ji vzal do striptýzového klubu. Navzdory tomu, že flirtoval s jinými ženami, modelka mu přesto padla k nohám.

S Nailah se Bolt seznámil v listopadu 2013.

S Nailah se Bolt seznámil v listopadu 2013.

„Je strašně zábavný a navíc je to opravdu silná osobnost,“ obhajuje sprinterovy klady Dillard.

Když se dal dohromady se svojí první dámou Kasi Bennett, netušila o tom, dokud si to nepřečetla v novinách. Usain vedl dva paralelní vztahy.

Kasi Boltovy nevěry mlčky trpí.

Kasi Boltovy nevěry mlčky trpí.

Modelka uvádí, že Usain není monogamní, o to bizarnější je, že věřil, že zatímco on má na Jamaice přítelkyni, Nailah mu bude věrná.

„Měli jsme se rádi. Neskutečně jsme se přitahovali. Byla jsem jeho první Američankou, se kterou randil. A měl vážně vysoký sexuální apetit!“

V reakci na divokou aféru z Ria uvedla: „Myslím, že Usain má za to, že si zaslouží trochu rozptýlení, když je nejrychlejší muž na světě,“ a současně mu vzkázala: „Spíš s tolika náhodnými ženami. Doufám, že vždy používáš ochranu.“

A modelčina slova na závěr? „S Usainem jsme nikdy nebyli oficiálně spolu, přesto jsem ho měla doopravdy ráda a byla jsem zklamaná, že jsem musela přijmout fakt, že se nikdy nezmění a nic s jeho dováděním nenadělám. Je to, jak to je.“

Fotogalerie
Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:54 29. prosince 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  21
 • Super
  12
 • Tvl
  12
 • Haha
  11
 • Cože
  11
 • Sladký
  11


Komentáře