Přítel popálené Týnuš promluvil: Obsluha nás usazovala ke stolu, když...

Na konci září se jemu i jeho krásné partnerce Kristýně Třešňákové alias Týnuš Třešničkové navždy změnil život. Doufali, že si z vyhlášené istanbulské restaurace Nusr-Et odnesou životní zážitek, místo toho bojovali o holý život. Podnikatel Viktor Hajíček a jeho partnerka, která je slavnou youtuberkou, skončili s těžkými popáleninami na vyhlášené istanbulské klinice. A zatímco ona je stále v Turecku v péči lékařů, on je zpátky v Česku a Expresu poskytl otevřený rozhovor.

Kdybyste Viktora Hajíčka potkali na ulici, vůbec byste nepoznali, že ještě před několika týdny ležel s popáleninami druhého stupně na patnácti procentech svého těla na istanbulské klinice. Jeho tvář je zcela zahojená a on je již v plném pracovním nasazení. 

Během slavnostního otevření nejmodernějšího Mi Store v České republice nám Hajíček poskytl otevřený rozhovor, co se v Turecku stalo a jaké si se svou slavnou partnerkou ponesou následky.

„Týnuš je ještě v nemocnici. Je to z toho důvodu, že oblast jejího těla byla zasažena více než moje. Jak můžete vidět, mně se vše zahojilo. Předpokládáme, že Týna bude velmi brzy také zpátky,“ svěřil se nám v otevřeném rozhovoru Hajíček, který měl sám popáleniny na patnácti procentech těla.

„Měl jsem popálený krk a obličej. Akorát u chlapů ta rekonvalescence probíhá rychleji než u žen,“ říká partner oblíbené youtuberky. Toho jsme se také zeptali, zda je pravda, že Kristýna musela podstoupit hned několik operací.

„Je to jedna velká fáma. Neprodělala žádnou operaci. To léčení probíhá aplikováním různých specializovaných krémů. Ten výsledek by měl být stejný jako u mě,“ vysvětlil nám Viktor, který je sice již zpátky v Česku, za svou láskou ale pravidelně létá.

„Lítám za ní každý druhý víkend, a to na tři až čtyři dny. Její nedávné narozeniny jsme strávili spolu, a jelikož předpokládáme, že bude do konce měsíce doma, tak spolu strávíme i letošní Vánoce,“ prozradil nám radostnou zprávu movitý podnikatel, který nám na závěr rozhovoru popsal i moment popálení, ačkoliv na něj nerad vzpomíná.

„My jsme na baru neseděli. Šli jsme ke stolu a po cestě, kdy jsme byli usazováni, tak jsme byli ve špatnou chvíli na špatném místě. Nikdy jsme nevyhledávali žádné fireshow. Byla to špatná náhoda,“ dodal Hajíček.

Přišel se jim do nemocnice omluvit sám slavný šéfkuchař Nusret Gökce zvaný Salt Bae, budou žádat vysoké finanční odškodnění, kdo platí nákladnou léčbu a jaké mají nyní omezení? To a mnohem více v otevřeném videorozhovoru.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:49 8. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  29
 • Trapas
  25
 • Haha
  23
 • Cože
  23
 • Sladký
  16
 • Tvl
  15
Komentáře

Mohlo by vás zajímat