Předvídatelné finále TTMZH: Diváky čekalo překvapení, které dojalo i soutěžící

  •   23:01
  • diskuse

Kdo se stal vítězem třetí řady Tvojí tváře? | foto: TV Nova/Tvoje tvář má známý hlas

Nedělní večer se nesl ve znamení finále třetí řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas, ve kterém se utkali o vítězství Milan Peroutka, Markéta Konvičková, Martha Issová a Táňa Vilhelmová. Poprvé však zvítězila mediálně známá okoukaná tvář, v závěru navíc dorazil kdosi, koho nikdo nečekal. Jak večer probíhal a kdo nakonec usedl na pomyslný trůn?

Finálový večer pořadu Tvoje tvář má známý hlas byl speciální zejména proto, že si finalisté mohli sami vybrat písně a interprety, které by chtěli poslední soutěžní večer ztvárnit.Jako první zbořila svým vystoupením scénu Markéta Konvičková coby legendární kapela Metallica. Překvapivě si tak k proměně dobrovolně vybrala mužského interpreta.

Markétino vystoupení mělo neuvěřitelnou energii.

Markétino vystoupení mělo neuvěřitelnou energii.

Jako druhá se finálového vystoupení ujala Táňa Vilhelmová, jejíž účast byla v průběhu soutěže velmi diskutovaná a zejména co se týká objektivity hodnocení také zpochybňovaná.

Měla si totiž na rozdíl od ostatních méně známých soutěžících diktovat podmínky, zasahovat do tvorby kostýmů, a dokonce mluvit i do produkce. Diváci si navíc stěžovali, že je jí nadržováno i ze strany poroty.

Vilhelmová vsadila na emoce a vyplatilo se.

Vilhelmová vsadila na emoce a vyplatilo se.

Oduševnělou Zuzanou Navarovou, kterou si do finále zvolila, se ovšem trefila do černého. Svým vystoupením totiž dojala i Jakuba Koháka. Píseň vyvolala emoce spojené zejména se zpěvaččinou smrtí v roce 2004, kdy ve věku 45 let zemřela na rakovinu. Její dojemné poetické texty však žijí dodnes.

Na emoce vsadila i Martha Issová, která se rozplakala přímo ve studiu před vystoupením, když hovořila s Ondřejem Sokolem na téma, co jí soutěž dala a jak svou účast hodnotí.

Issová byla sice po celou dobu mimo tón, vystoupení však pojala s humorem.

Issová byla sice po celou dobu mimo tón, vystoupení však pojala s humorem.

Samotné vystoupení už však pojala energicky. Vybrala si totiž veselou píseň I Got Life z Formanova hippie muzikálu Vlasy a jako živelný Berger také zabodovala. Čistým tónům se sice úspěšně vyhýbala, legendární tanec na stole však pojala s humorem a to se počítá.

Martha byla navíc Bergerovi skutečně podobná!

Závěr finálového večera vygradoval s vystoupením plyšáka Milana Peroutky, který vsadil na osvědčenou ikonu Michaela Jacksona a předvedl naprosto famózní taneční vystoupení. Skloubit sice zpěv i pohyby bylo očividně nad Milanovy síly, jako zakončení to však bylo grandiózní.

Tanečně bylo Milanovo vystoupení téměř dokonalé.

Tanečně bylo Milanovo vystoupení téměř dokonalé.

O největší překvapení se však v závěru celého večera postaral Mistr Karel Gott, který se bez varování vyloupl na pódiu a zapěl společně s Martinem Dejdarem píseň Být stále mlád.

Je to přitom už poněkolikáté, co se někde bez očekávání zjevil a všem tím vyrazil dech. Bude takto snad zpěvák konat pravidelně? Aby nakonec nedoplatil na přísloví: Opakovaný vtip není vtipem.

V závěrečném díle pořadu Tvoje tvář má známý hlas vystoupil Karel Gott s písní Být stále mlád. Připojil se k němu Martin Dejdar.

V závěrečném díle pořadu Tvoje tvář má známý hlas vystoupil Karel Gott s písní Být stále mlád. Připojil se k němu Martin Dejdar.

Přes všechna pro a proti nakonec přece jen zvítězila dle očekávání Táňa Vilhelmová. Druhý se umístil Milan Peroutka, třetí Markéta Konvičková a čtvrtá Martha Issová.

Fotogalerie

Komentáře