Tři na jednoho. Bývalí milenci si vyřizovali účty kvůli odrážedlu

(ilustrační snímek) | foto: iDNES.cz

Rvačku mezi svými bývalými milenci vyvolala žena z Chebu. Muži se střetli, přičemž jeden z protivníků si zavolal na pomoc kamarády a společně soka zbili.

Incident se odehrál na začátku října. Předcházela mu stížnost čtyřiadvacetileté ženy na jednoho z bývalých milenců tomu druhému.

„Sedmapadesátiletému muži si postěžovala, že její další bývalý přítel, jednadvacetiletý muž, poničil její dceři odrážedlo. Muž se rozhodl věc řešit a vydal se do jejího bydliště v Chebu,“ řekl krajský policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Našel tam zmíněného mladíka a začal se s ním hádat. Padlo i několik výhrůžek.

„Po několika minutách ale přivolaná policejní hlídka situaci uklidnila a muži místo opustili. Zhruba po dvou hodinách se ale oba znovu potkali a vše pokračovalo. Incident vyvrcholil napadením staršího muže, na kterého společně s jednadvacetiletým výtržníkem zaútočila ještě dvojice mužů ze Sokolovska, která u něj byla zrovna na návštěvě,“ popsal Kopřiva.

Trojice muže bila pěstí a kopala. Znovu zasáhla dvojice policistů, kteří od sebe muže odtrhli. Všechny tři útočníky policie vyšetřuje kvůli výtržnictví, za které jim hrozí až dvouleté vězení.

Komentáře