Dcera miliardáře najela svým Lexusem do davu lidí. 6 zabila!

Těžko uvěřitelné krveprolití se odehrálo ve večerních hodinách v ulicích ukrajinského Charkova. Dvacetiletá dcera miliardáře Alina Zajceva ve svém voze SUV Lexus vjela na přechod ve chvíli, kdy na něm svítila zelená. A byl z toho masakr.

„Rozsvítilo se červené světlo a ona vjela do davu,“ uvedli vyšetřující policisté citovaní serverem mirror.co.uk. Video z  ukrajinské křižovatky pak ukazuje, jak automobil na chodníku kosí lidi jako buldozer. Celá scéna měla následovat po srážce s Volkswagenem Touareg, který jel na zelenou.Po nárazu se automobil převrátil na bok. Mezi šesti na místě mrtvými je podle zpráv i patnáctiletá dívka a mezi desítkou zraněných i jedna vážně zraněná těhotná žena. Ozbrojení osobní strážci ve dvou automobilech okamžitě zasáhli, aby rozzuřený dav Alinu nelynčoval.

Jeden z rychle zasahujících svědků události situaci popsal: „Je to jako válečná zóna.“ Těla, oblečení a tašky obětí ležely po chodníku ve zkrvavených propletencích.

18.října 2017 v 20:33, příspěvek archivován: 19.října 2017 v 13:48

Тупа курка на лексусі врізалась в фольц,того відкинуло і він зачепив людей За неперевіреними даними 5 загиблих Вул Сумська #ДТП https://t.co/Q6hWAu8glM

Dcera majitele energetické společnosti Vasilije Zajceva byla zadržena na tři dny a hrozí jí desetileté vězení, ale někteří blogeři událost skepticky komentují, že otec svou dceru z problémů „vyseká“ a nestane se jí nic.

Fotogalerie

Komentáře