Miliardářova dcera se po auto masakru usmívá, její mocný otec mrtvé nelituje

Ostře sledovaná tragická událost v ukrajinském Charkově není jen o tragédii, na jejímž konci je šest mrtvých a deset zraněných chodců, do nichž po bezohledné jízdě narazila půvabná dvacetiletá dívka Alina Zajceva. Ohromující je chování této dcery ukrajinského oligarchy a také vyjádření jeho samotného. Kromě toho byla dívka zfetovaná.

Dcera energetického magnáta po bezohledné jízdě způsobila v téměř stokilometrové rychlosti masakr mezi chodci čekajícími na zelenou, zatímco ona sama vjela do křižovatky již ve chvíli, kdy měla na semaforu červené světlo.Jen krátce předtím došlo ke kolizi s jiným automobilem, a to Volkswagenem Touareg, kterému mladá žena vjela do dráhy ve svém černém voze Lexus. Jak se v průběhu vyšetřování ukázalo, žena byla v době jízdy pod vlivem opiátů.

Poté, co se její auto převrátilo na bok a pokosilo chodce, zůstává na chodníku roztroušeno šest mrtvých těl. Jde o pět žen a jednoho muže. Z desítky zraněných jsou tři osoby v kómatu a jedna těhotná žena, sice těžce zraněná, ale stabilizovaná a mimo nebezpečí hrozící jejímu dítěti.

Alina byla v minulosti již úředně stíhána pro porušování motoristických pravidel, z toho čtyřikrát pro vysokou rychlost. „Během posledních dvou let byla řidička lexusu celkem osmkrát zadržena za porušení předpisů,“ potvrzuje ukrajinský poslanec a poradce ministerstva vnitra Anton Gerašenko.

Zajceva musela být chráněna bodyguardy před rozzuřenými svědky nehody a následně vzata do vazby.

Alina se při rozhovoru s policistou nepochopitelně uculuje.

Alina se při rozhovoru s policistou nepochopitelně uculuje.

U soudu se při debatě s policistou uculovala, jako by její zločin neznamenal šest zmařených a další poznamenané životy.

Její otec, miliardář Vasilij Zajcev, se ve svých komentářích zmohl jen na nesmyslné obviňování řidiče volkswagenu, který ale podle záběrů bezpečnostních kamer nic nezpůsobil. „Je to pro naši rodinu tragédie. Mé dítě dvacet čtyři hodin nejedlo. Zavřeli ji do vězení, ani jsme ji nemohli vidět,“ stěžuje si do médií boháč, aniž by jediným slovem vyjádřil soustrast obětem.

„Byla zasažena, rozumíte? Její auto je naprosto zničeno,“ uvedl tento vlivný muž.

Fotogalerie

Komentáře