Tomáš Řepka vrací úder: Erbová se nestarala o děti a byla mi nevěrná. Několikrát!

Tomáš Řepka obvinil Erbovou z nevěry. | foto: Koláž Expres/Profimedia

Válka Řepka versus Erbová graduje. Tomáš přišel s šokujícím obviněním. Vlaďka ho prý měla během jejich vztahu opakovaně podvádět, zatímco on se staral o děti. Jeho slova jsou závažná.

Tomáš Řepka už přestal tolerovat tu vlnu špíny, která se na jeho hlavu snáší ze strany Vlaďky Erbové. Rozhodl se promluvit. Tvrdí, že modelka nebyla dětem dobrou matkou a namísto péče si užívala s jinými muži.„O Marcuse jsem se staral dva roky jeho života jenom já a miloval jsem i Viktorku,“ řekl Blesku Řepka. Syna přitom již několik měsíců údajně neviděl. Erbová mu ho má zakazovat vídat.

Jeho slova však ještě nabrala na síle. Obvinil bývalou manželku z nevěry.

„Naše manželství skončilo na základě mnohočetných nevěr, už jsem to nemohl tolerovat. Byl jsem pro smích nejen svým kamarádům, ale i sám sobě. Žádost o rozvod jsem podal já, ne naopak. Všechny věci uvedu na pravou míru v mé knize ‚Děkuju‘, která vyjde na podzim.“

Podle všeho chce s odhalováním temného historie jejich vztahu zajít ještě dále.

Vlaďka s Tomášem ještě v době, kdy jim to klapalo.

Vlaďka s Tomášem ještě v době, kdy jim to klapalo.

„Důkazy mi donesla mimo jiné média, byla nafocená a během rozvodu se mi začali ozývat různí lidé a vypadávat kostlivci ze skříně. Bylo to velmi složité období a důkazů mám pro to dost. Zatím jsem ještě esa z rukávu nevytáhl.“

Vlaďka Erbová možná teď lituje vší špíny, kterou na Řepku vytáhla. Vloupání do domu, neplacení alimentů. Pohár očividně přetekl.

Fotogalerie

Komentáře