Smutný konec Tomáše Řepky: Přespává v hospodě svého kamaráda

Řepka vyšel z hospody v deset dopoledne. | foto: Jiří Pitrof, Ladislav Křivan, Tilen Vajt

Tomáš Řepka je dočasně bez domova. Tato životní situace je pro fotbalistu, jenž si během své hvězdné kariéry přišel na stovky milionů, rozhodně novinkou. I proto se ji možná rozhodl vyřešit velmi svérázně. Podle zjištění Expres.cz totiž přespává v hospodě svého kamaráda.

Nasvědčují tomu všechny indicie. Redaktoři Expres.cz totiž v pondělí odpoledne načapali Tomáše Řepku v hospodě jeho kamaráda v Dobřichovicích nedaleko Černošic. Tam donedávna bydlel ve vile za téměř třicet milionů korun, nyní ale několik nocí v týdnu přespává u své partnerky Kateřiny Kristelové v pronajatém pražském bytě.I když se Kateřina Kristelová na svém Instagramu v InstaStories snažila budit dojem, že spolu v pondělí trávili čas v inkriminované černošické vile, vše je jinak.

Tomáš Řepka totiž pondělní večer strávil v dobřichovické hospodě Lucern Na schůdkách, kterou vlastní jeho dlouholetý kamarád a kde našel dočasný azyl. Zřejmé je to i ze zjištění našich redaktorů, kteří sledovali dveře do podniku dlouhé hodiny po zavírací době, a přestože v podniku Tomáše Řepku viděli, bývalý fotbalista z hospody neodešel ani poté, co se celý komplex ponořil do tmy.

Řepka byl viděn až následující den, kdy vyšel hlavním vchodem, a to ve stejném oblečení, které měl na sobě den předtím. Následně usedl ke stolu, kam mu hospodský donesl kafe.

Lze jen hádat, zda šlo o výjimečnou situaci, nebo Řepka přebývá v hospodě svého kamaráda pravidelně. Podle informací Expres.cz by měl mít exfotbalista dokonce své osobní věci uskladněné v hospodě. On ale stále tvrdí, že přebývá v černošické vile, kterou pořizoval společně s Vlaďkou Erbovou, přestože je komplex napsaný na její společnost Černošická realitní, s. r. o.

Ať je to, jak chce, tenhle spor se bude muset rozlousknout až u soudu. Dnes již exmanželé spolu totiž komunikují už výhradně skrz své právní zástupce.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:35 29. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  58
 • Haha
  37
 • Super
  17
 • Tvl
  17
 • Cože
  14
 • Sladký
  12


Komentáře

Expres.cz