Tomáš Řepka dnes opět stane před soudem. Tentokrát ale půjde o miliony

Bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Řepka (45) je u soudu skoro jako doma. Dluhy, zpronevěra, pornoinzeráty, to všechno už v nedávné minulosti musel vysvětlovat. Dnes odpoledne ho čeká další soudní stání, během něhož se bude řešit, proč neplatí alimenty na děti z prvního manželství s Renátou Řepkovou. A jde o pořádný balík! Spor s jeho druhou manželkou Vlaďkou Erbovou je oproti tomu jen hádka o drobné!

Rozvedeni jsou už několik dlouhých let, přesto jejich boj nekončí. Obvodní soud pro Prahu 6 dnes bude projednávat, proč Tomáš Řepka neplatí alimenty na dceru Veroniku (22) a syna Tomassa (18). Celková částka se vyšplhala na téměř dva a půl milionu korun.

Spor mezi Renátou Řepkovou a jejím exmanželem Tomášem Řepkou se táhne už několik let. Fotbalista několikrát požadoval snížení výživného. V době, kdy se manželé rozváděli, měl Řepka na své děti platit celkem 131 tisíc korun měsíčně.

Peníze ale nedával ani ve chvíli, kdy došlo k požadovanému snížení a měl na obě děti dohromady posílat celkem padesát tisíc. 

V průběhu let tak jeho dluh vůči exmanželce a jeho dětem rostl až do milionových výšin.

Renáta Řepková, první manželka bývalého fotbalového reprezentanta Tomáše Řepky

Renáta Řepková, první manželka bývalého fotbalového reprezentanta Tomáše Řepky

Naposledy Řepka stanul před soudem minulý čtvrtek. To Městský soud v Brně projednával jeho dluh na alimentech na syna Markuse (6), kterého má s druhou manželkou Vlaďkou Erbovou. 

Oproti tomu, co dluží první ženě Renátě, šlo ale jen o „drobné“, konkrétně o 175 tisíc korun. 

Řepka u soudu řekl, že na zaplacení nemá, a prohlásil, že je nezaměstnatelný. Soudce se nad ním slitoval a výrazně mu snížil alimenty. Díky tomu Řepka Erbové dluží už jen necelých dvacet tisíc.

Bude soud stejně shovívavý i dnes? Sledujte Expres.cz!

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat