Kolik triček s Řepkou se podařilo slavným milencům prodat? Číslo je šokující

Měl to být byznys, který jim přinejmenším musel vydělat na novou vilu v Černošicích, tak alespoň působila komunikace Kateřiny Kristelové na sociálních sítích, když se pokoušela propagovat trička z edice Tomáše Řepky. Realita byla ale zcela jiná. Expres zná přesný počet prodaných triček a z jejich počtu se vám rozvibruje bránice!

Přestává být o Tomáše Řepku zájem? Vypadá to tak. Kromě toho, že za svou v pořadí čtvrtou autobiografii měl podle informací Expresu dostat na celebritu jeho formátu velmi bídný honorář, to nyní vypadá, že zájem nebyl ani o trička s jeho podobiznou.

Ačkoliv to podle prezentace Kateřiny Kristelové na Instagramu mohlo působit, že trička s „Kapitánem“ jdou na odbyt, vše je jinak. Podle informací Expresu se mělo najít pouhých 61 fanoušků, kteří si měli tričko zakoupit, přestože Kristelová hned několikrát tvrdila, že zrovna přišla nová várka přímo z dotisku.

Těžko říct, co Kristelová s Řepkou se zbývajícími tričky udělali. Nosí je sami, čekají, až se objeví další zájemci, nebo mají alespoň vyřešené vánoční dárky nejen pro všechny své příbuzné, ale i sousedy?

Pokusili jsme se na toto téma kontaktovat i samotnou propagátorku triček Kateřinu Kristelovou, ale naše SMS zpráva zůstala bez odezvy. Zeptali jsme se také samotného Řepky, ale ani on nám do vydání článku neodpověděl.

Fotogalerie

Komentáře