Erbová poslala na Řepku exekutory. Dluží jí prý statisíce na alimentech!

Tomáš Řepka prý opět neplatí alimenty. | foto: Facebook, Profimedia.cz

Historie se opakuje. Tomáš Řepka prý neplatí alimenty na svého syna Markuse, kterého má s exmodelkou Vlaďkou Erbovou. Ta ho kvůli tomu žene k soudu. Dluh má být ve výši statisíců!

Když se Tomáš Řepka před několika lety rozvedl se svou první manželkou Renátou, se kterou má dceru Veroniku a syna Tommasa, soud mu s ohledem na majetek ve výši 400 milionů korun, nabytý během jeho fotbalové kariéry, vyměřil alimenty jenom na dceru ve výši 101 tisíc korun měsíčně. Na syna měl platit totožnou částku.

Jelikož se ale Řepka k placení neměl, výživné po něm jeho exmanželka začala vymáhat soudně. A jak se zdá, historie se opakuje. Podle informací Expresu totiž nyní po Řepkovi alimenty exekučně vymáhá i Vlaďka Erbová.

Tomáš Řepka od rozchodu neplatí alimenty. Měl platit 15 až 20 tisíc měsíčně, ale Vlaďce nepřišlo na účet nikdy nic. Jde o více než 400 tisíc, a jelikož Vlaďka před časem platila za Tomáše jeho dluh na energiích, došla jí trpělivost a vše dala k soudu,“ sdělila nám osoba Erbové velmi blízká, která je obeznámená se situací.

A exekutory Erbová neposlala jenom na Řepku, ale i na otce své dcerky Viktorie, Zdeňka Bahenského. „Ten sice platí, ale jenom sporadicky,“ říká náš zdroj s tím, že zatímco Erbová doufá, že z Bahenského nějaké peníze dostane, u Řepky si myslí, že nepochodí.

Na exekuci jsme se zeptali i Řepky, který se momentálně sluní v Turecku se svou současnou partnerkou Kateřinou Kristelovou. Ten nás bez komentáře odkázal na svého právního zástupce, čímž potvrdil, že spor existuje a řeší ho jeho advokát.

Naše informace nám nicméně potvrdila právní zástupkyně Vlaďky Erbové Karolína Zelenková. „V právním zastoupení mé klientky paní Vlaďky Řepkové Bahenské vám mohu potvrdit, že proti oběma otcům nezletilých dětí mé klientky je vedeno exekuční řízení z důvodu neplacení výživného. Pan Řepka výživné nehradí od rozvodu manželství s mou klientkou,“ sdělila nám.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 10. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  40
 • Haha
  25
 • Super
  18
 • Sladký
  14
 • Cože
  12
 • Tvl
  12
Komentáře