Řepka se chce zbavit domu v Černošicích: Pojí mě s ním zlá minulost s Erbovou!

Tomáš Řepka se chce zbavit domu v Černošicích. | foto: Profimedia.cz

Fotbalista Tomáš Řepka (43) se chce zbavit svého domu v pražských Černošicích. Údajně by rád začal od začátku a právě s rodinnou vilou ho nepojí dobré vzpomínky. Míří svá slova snad k bývalé ženě Vlaďce Erbové (36)?

Život fotbalisty Tomáše Řepky se v posledních měsících obrátil o sto osmdesát stupňů. Bouřlivák se objevuje ve společnosti, je komunikativní, usmívá se, otevřeně mluví o svém vztahu s moderátorkou Kateřinou Kristelovou, usmířil se s bývalou ženou Renátou i dětmi a dokončuje pokračování své knihy „Děkuju”.Zkrátka a dobře se mu daří a všechno zlé má už, zdá se, dávno za sebou. Není se tedy co divit, že by se rád zbavil poslední upomínky na minulost a tou je dům v pražských Černošicích, ve kterém žil s modelkou Vlaďkou Erbovou.

„Rád bych začal od začátku někde jinde. Z toho domu nemám nejlepší vzpomínky,“ přiznal nám Řepka během rozhovoru na 15. narozeninách podniku La Bodeguita Del Medio s tím, že by rád bydlel se svou aktuální přítelkyní.

„Kačka je skvělá, mnohé v mém životě obrátila k lepšímu a já si myslím, že je to vidět,“ dodal se spokojeným úsměvem na tváři.

O vilu se Řepkovi přetahují dodnes.

O vilu se Řepkovi přetahují dodnes.

Sama Kristelová se navíc odmítá do domu v Černošicích přestěhovat. „Nechtěla bych jít do toho šíleného domu a jsem ráda, že mě k tomu Tomáš nenutí. Říkám mu orlí hnízdo,“ řekla nám před časem blonďatá kráska. A Tomáš své lásce dává jen za pravdu.

S domem ho totiž skutečně nepojí dobré vzpomínky. Vztahují se především k manželství s Erbovou, které podle slov Řepky skončilo kvůli četným nevěrám ze strany modelky. Bývalí manželé se vlastně dodnes přetahují o majetek i děti a téměř spolu nekomunikují.

Je však otázkou, zda někdo dům za několik milionů koupí. Cena nemovitosti totiž není vůbec nízká (mluvilo se o 40 milionech korun, pozn. red.) a vzhledem k velké medializaci nebude mít nový majitel jen tak klid.

Snad se ale prodej Řepkovi podaří a on bude moci navždy uzavřít tu horší kapitolu svého života.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 6. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  22
 • Tvl
  12
 • Haha
  11
 • Cože
  9
 • Trapas
  9
 • Sladký
  9


Komentáře