Vánoční dárek pro Tomáše Kluse a jeho Tamaru: Za co dostanou 10 milionů?

Inzerát na sociálních sítích zabral! Písničkáři Tomáši Klusovi (32) a jeho manželce Tamaře (30) se podařilo konečně prodat byt v pražských Nuslích. Dva roky v něm nikdo nebydlel, částka by se měla pohybovat kolem deseti milionů korun.

O předčasném vánočním dárku pro Tomáše Kluse a jeho manželku Tamaru informoval server deníku Aha!

Není tomu dlouho, co se Klusovi snažili najít kupce i skrz sociální sítě. Tamara na svém Instagramu v říjnu oznámila, že se svým mužem prodává byt v pražských Nuslích s rozlohou 126 metrů čtverečních, který se pyšní osmnáctimetrovou terasou.

Je čas jít dál. Po dvouleté úvaze, kdy jsme se z tohoto rozhodnutí navzájem zrazovali a zároveň jsme nebyli schopni dát náš byt k pronájmu, protože vazba k němu a příběhu, který jsme tam prožili, byla prostě moc silná, jsme se rozhodli dát náš byt k prodeji,“ loučila se tehdy Tamara s bytem, ve kterém prožili s Tomášem první roky vztahu.

Takto Klusovi prodávali své pražské sídlo.

Takto Klusovi prodávali své pražské sídlo.

V bytě Klusovi bydleli ještě do narození druhého dítěte Alfréda, pak se ale přestěhovali do Mníšku pod Brdy. I přestože Klus podle výše uvedeného serveru prodal byt za výrazně více, než za kolik jej kupoval, tak na prodeji nijak zvlášť nevydělal.

Týdeník Sedmička před časem informoval o tom, že Klus měl mít nemovitost na hypotéku, kterou musel ihned splatit. Tím pádem mu zbylo méně, než si někteří možná myslí.

I tak je ale prodej nemovitosti pro manžele jistě skvělou předvánoční zprávou. Peníze nejspíše využijí nejenom na nákup dárečků pro své ratolesti, ale také na investici do svého domu snů.

Fotogalerie


Komentáře