Draco Malfoy z Harryho Pottera hrál v centru Prahy na kytaru. Nikdo ho nepoznal

  •   12:12
  • diskuse

Tom Felton vyhrával v Praze Na Příkopě. | foto: Reprofoto: CSFD/Instagram

Již několik týdnů se herec Tom Felton vyskytuje v Česku. Natáčí u nás totiž nový hollywoodský snímek Ofélie. Když má však volnou chvíli, toulá se nevyzpytatelně Prahou a před pár dny dokonce odhalil video, jak vyhrává v centru metropole na kytaru, lidé kolem něj chodí a nikdo si ho nevšímá. Můžete ho potkat i vy!

Anglický herec Tom Felton, kterého proslavila zejména role Draca Malfoye z čarodějnické ságy o Harrym Potterovi, je již několik týdnů v Česku.Pohybuje se sice hlavně v barrandovských ateliérech, popřípadě v historických objektech ve středních Čechách, když má však volnou chvíli, vyráží statečně do terénu.

S oblibou například brázdí Prahou na skateboardu. Nasadí si brýle, rovný kšilt, a pokud ho někdo vysloveně nestopuje, může si klidně užívat krásy Prahy inkognito.

Ve volných chvílích jezdí Felton po Praze na „skejtu“.

Ve volných chvílích jezdí Felton po Praze na „skejtu“.

Jindy se zase toulá starou Prahou a sdílí se svými fanoušky vjemy přímo z terénu.

Když netočí, toulá se herec Prahou. S fanoušky se přitom dělí o některé své dojmy.

Když netočí, toulá se herec Prahou. S fanoušky se přitom dělí o některé své dojmy.

V úterý navíc sdílel na svůj Instagram video, na kterém hraje a zpívá na kytaru na jedné z nejrušnějších ulic Prahy – Na Příkopě. Kolemjdoucí ho nevědomky míjejí, jako by se nechumelilo, a nikdo netuší, že se jedná o hollywoodského herce.

Tom se po české metropoli pohybuje zpravidla sám, můžete ho tudíž potkat i vy. Šance se vám zvyšuje, pokud budete lovit v okolí náměstí Republiky, Palladia a Příkopů. Držíme palce.

Více snímků Toma Feltona z Prahy naleznete v galerii.

Fotogalerie

Komentáře