Děti, rozvody, anorexie: Vzpomínáte na Tokio Hotel? Takhle dopadli

Kdysi po nich náctileté dívky doslova šílely! Co se s německou kapelou Tokio Hotel děje dnes? | foto: koláž Expres

Je to už přes 10 let, co německá skupina Tokio Hotel vydala svoji první desku Schrei a otevřela si tak cestu do srdcí všech nešťastných teenagerů. Kdo si tehdy myslel, že natočí ještě jedno dvě alba a zmizí ze scény, mýlil se. Čtveřice pořád funguje, i když se za tu dobu výrazně proměnila. Co je s nimi dnes?

Kluk s umaštěnou patkou, namalovanýma očima a černou svíčkou v ruce sedí uprostřed pole, na pozadí se honí bouřkové mraky, temnota, deprese, emo... Takhle začíná první a asi nejslavnější videoklip kapely Tokio Hotel k písni Durch Den Monsun.

Jejich první singl je okamžitě vystřelil do pozic idolů německých teenagerů. Netrvalo dlouho, a trend došel i do Česka. A přesto, že skupina zpívala jen německy, obrovskou fanouškovskou základnu získali i u nás.

To bylo v roce 2005. Kdo tehdy předpokládal, že stejně, jako z ní vyrostou jejich milovníci, vyrostou z depresivní pózy i sami Tokio Hotel a na hudbu se vykašlou, ten byl vedle jak ta jedle.

Kapela totiž pořád funguje. Natočili několik desek, mají dokonce i Best ofku. Už ale samozřejmě nezpívají o tom, jak těžký život v dospívání je, protože i oni zestárli. Jak dnes vypadají a co dělají?

1.Bill Kaulitz

Frontman kapely, na kterém nikdo nenechal nit suchou. Jeho zjev citlivého, trochu zženštilého kluka byl trnem v oku každého, kdo nebyl čtrnáctiletá naivní holka. Kaulitz pořád střídá styl jak ponožky a pořád je to trochu divné, všichni už si na to ale zvykli.

Bill Kaulitz v době, kdy Tokio Hotel začínali (vlevo). Dnes nosí růžového ježka.

Teď se nejvíc mluví o tom, že možná skrytě bojuje s anorexií - fotky nezdravě vyzáblého hudebníka se pravidelně objevují v bulvárních médiích. Bill zřejmě nikdy neměl přítelkyni, nebo se mu jí vždy podařilo maximálně utajit. Nedávno vydal sólovou desku pod jménem Billy.

2.Tom Kaulitz

Billovo identické dvojče Tom v kapele zastává post kytaristy. Volil opačnou image, než jeho bratr - dredatý skejťák ve volných kalhotách měl stejný stejně dlouhé fronty obdivovatelů.

Dredatý Tom zůstal věrný piercingu, zámotky z hlavy odstranil a teď nosí plnovous se hipsterský culíček.

Dnes už Tom dredy nenosí a aktuální hipster image mu, musíme přiznat, dost sekne. Nikdy to nepřiznal, ale už nějaký ten pátek má randit s původem filipínskou modelkou Riou Sommerfeld. Před rokem se měli dokonce tajně vzít a nyní Tom údajně podal žádost o rozvod. Tuhle informaci zveřejnil americký web TMZ, který má prý k dispozici rozvodové papíry.

3.Georg Listing

Baskytarista Tokio Hotel byl vždycky tak trochu outsider. Zamlklý a vlasatý Georg jako jediný žije stále v Německu, prošel ale největší proměnou. Dlouhé háro - naštěstí - shodil a často se teď objevuje v roli modela.

Georgovi puberta nejvíc prospěla. Zbavil se vlasů a často se objevuje na módních foceních coby hlavní aktér.

4.Gustav Schäfer

To na oplácaném bubeníkovi Gustavovi se s postupem let změnil pouze jeho zrak - a to k horšímu. Brýle jsou snad jedinou změnou, kterou na fotografiích z jeho mládí a těmi z aktuálními najdete. Za to ale nejvíc postoupil v osobním životě. Před pár lety se oženil a zhruba před rokem mu manželka porodila dcerku. Holčička je také hlavní hvězdou Gustavova Instagramu.

Na Gustavovi se, zdá se, změnil jenom jeho zrak, k horšímu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:41 26. ledna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  179
 • Trapas
  65
 • Tvl
  50
 • Cože
  38
 • Haha
  33
 • Sladký
  25
Komentáře