Tinder má českou náhradu, navíc z Brna! Jaké tam najdete kočky?

Tereza | foto: Pinkilin

Mobilní aplikace Tinder má po celém světě desítky milionů uživatelů a velké popularitě se těší i v Česku, jenže tyhle časy se mohou změnit. Je tu totiž ryze domácí náhrada, kterou vymysleli dva Brňáci. Jmenuje se Pinkilin a rozhodně tam bude z čeho vybírat.

Do hry totiž před časem vstoupila nová seznamovací aplikace Pinkilin, za kterou stojí dva brněnští právníci, a její popularita raketově roste. Už teď má přes čtyřicet tisíc uživatelů a jejich počet jde každým dnem nahoru.



„U klasických seznamek je vždy mnohonásobně více mužů, než žen. U nás je tento poměr výrazně vyrovnanější, čímž se zvyšuje šance na to, že se tam seznámíte s kvalitním protějškem, který naplní vaše představy,“ tvrdí jeden ze zakladatelů Michael Živěla. Svá slova dokládá i příběhy několika uživatelek, které souhlasily, aby se jejich seznamovací zážitky zveřejnily.

„O Pinkilinu jsem se dozvěděla od kamarádky, která mi dvě hodiny pěla ódy na kluka, se kterým se přes tuto aplikaci seznámila. Tak jsem to také vyzkoušela, dala jsem si tři rande. První dva kluci byli slušní, ale žádná jiskra nepřeskočila, ale ten třetí – s tím chodím ven doteď a vypadá to nadějně.“ popisuje Expres.cz sympatická pětadvacetiletá architektka Tereza.

To studentka Michaela, které je třiadvacet let, ještě osudového muže přes Pinkilin nenašla, i tak si ale aplikaci chválí.

„Když mám volnou chvíli, tak se díky tomu potkávám se zajímavými lidmi. Žádná velká láska z toho zatím nebyla, ale mám několik nových super kamarádů, se kterými čas od času chodím na drink,“ popisuje Michaela. Fotky dalších uživatelek Pinkilinu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Fotogalerie



Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:06 19. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  12
 • Haha
  11
 • Trapas
  11
 • Cože
  9
 • Sladký
  9
 • Tvl
  8


Komentáře