Otrhanec Tereza Voříšková na červeném koberci: Ušila si herečka róbu sama?

Tereza Voříšková dorazila v šatech, ze kterých lezly nitě. Je to záměr, nebo jsou šaty prostě nekvalitní? | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

53. ročník karlovarského filmového festivalu je tu a s ním se na červeném koberci vyrojila jedna celebrita za druhou. Mezi pozvanými samozřejmě nesměla chybět ani Tereza Voříšková (29), jedna z našich nejkrásnějších hereček. Tentokrát se jí ale nepovedly šaty, které působí příliš laciným dojmem.

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je každoroční přehlídkou nádherných rób, jimiž se herečky a herci na červeném koberci pyšní. Módní návrháři se proto činí, aby mohli předvést to nejlepší ze svých designérských dílen.Tereza Voříšková pochopitelně ani letošní ročník filmového festivalu nevynechala a jako obvykle zářila. Totéž se bohužel nedá říct o jejích šatech, jejichž už samotný materiál upoutává laciností.

Zadní část róby pak vypadá, jako by ji herečka v zákulisí pokecala a narychlo z ní kus odstřihla, neboť outfitu chybí lem a pod krajkou prosvítají trčící nitě.

Fotogalerie

Komentáře