Kauza dne: Kvůli moderování VyVolených málem přišla Tereza Pergnerová o dítě

Lékaři ji před návratem varovali. | foto: Profimedia.cz

VyVolení a Tereza Pergnerová jako moderátorka budou tématem dnešní Kauzy dne. Pergnerová se rozhodla vrátit do koloběhu známé reality show týden poté, co byla hospitalizována. Celé to bylo o to zajímavější, že Pergnerová byla v té době těhotná. Její přítel byl ovšem proti jejímu brzkému návratu.

V roce 2007 se na obrazovkách televize Prima znovu objevila reality show VyVolení, a to už třetí řada. Moderátorkou byla znovu Tereza Pergnerová. Nicméně Pergnerová byla v době natáčení těhotná a přílišné pracovní nasazení nebylo pro dítě dobré. Navíc ona byla sama známá tím, že její styl moderování byl velmi energický.Na přelomu srpna a září byla hospitalizována kvůli silnému krvácení a bylo tu riziko, že by mohla v jedenáctém týdnu těhotenství potratit. Od lékařů dostala doporučení, aby následující dva týdny prožila v klidu, nejlépe doma.

Pergnerová ovšem na doporučení nedbala. Již po několika dnech se vrátila na obrazovku. S tím ale jednoznačně nesouhlasil její přítel Jiří Chlebeček: „Nesouhlasím s tím,“ řekl přímo. Zato Pergnerová byla v téhle situaci poměrně v klidu: „Začínám makat, cítím se dobře a beru léky, které mi pomáhají,“ řekla sama.

Lékaři Pergnerovou varovali, že takovéhle pracovní nasazení může vážně ohrozit její těhotenství. Tereza Pergnerová ovšem na tyto řeči vůbec nedbala.

Fotogalerie

Komentáře