Maxová zavzpomínala na staré časy ve Varech: V Puppu se dávalo dýško koruna!

Tereza Maxová oslnila veřejnost. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Modelka Tereza Maxová (45) přijela do Karlových Varů po velmi dlouhé době. A ačkoli momentálně patří k hlavním hvězdám, kolem kterých se točí celé dění, nejraději vzpomíná na dobu, kdy sem jezdila s milovaným dědečkem. I po letech však dodržela jednu věc, a to že dorazila jen s batohem!

Modelka Tereza Maxová patří k našim nejznámějším a nejúspěšnějším modelkám. I proto se stala nejobletovanější celebritou ve Varech. Fotografové jsou neustále v její blízkosti a ona oslňuje, kam přijde.Paradoxně nejraději však modelka vzpomíná na dobu, kdy ji ještě nikdo neznal a mohla si Vary užít se svým milovaným dědečkem. „Poprvé jsem tady byla s dědečkem v roce 1986, kdy jsme si procházeli kolonádu, užívali společný čas anebo zašli do mlíčňáku,“ zavzpomínala krásná modelka v rozhovoru pro Expres.cz.

„Pamatuju dokonce dobu, kdy se v Puppu dávalo dýško koruna. Tedy dědeček dával,“ smála se s tím, že dnes je Pupp tím největším luxusem, který Karlovy Vary mohou nabídnout.

Nyní si modelka Vary užívá spíše z té pracovní stránky a chodí z akce na akci. My ji potkali na charitativní události, kdy přišla podpořit lidi s amyotrofickou laterální sklerózou. „Tato nemoc bohužel končí smrtí, která přichází po dlouhém boji. Takže jsem ráda, že mohu alespoň trochu pomoc a přispět lahvičkou šampaňského, z čehož jde zisk právě na nadaci Alsa,“ upřesnila.

Opět se samozřejmě ukázala v krásných šatech, a tak nás zajímalo, kolik kufrů si s sebou zabalila. Její odpověď nás opravdu zarazila. „Naštěstí mám plno věcí zapůjčených, takže těch zavazadel nebylo moc. Svoje mám vlastně jen boty, věrné přátele a dobrou náladu. Dá se tedy říct, že jsem přijela s batůžkem,“ prozradila.

Hned poté modelka zamířila na letiště, odkud odjela za svou milovanou rodinou. „Odjíždím do Turecka za svým mužem i dětmi a neskutečně se na ně těším,“ uzavřela s velmi upřímným úsměvem.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:46 1. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  9
 • Super
  8
 • Haha
  7
 • Cože
  7
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7


Komentáře

Expres.cz