Křivánková na Miss Earth zažívá středověk: Nemoc, blafy i jízda smrti

Tereza Křivánková na Miss Earth na Filipínách prodělala virózu, ale úsměvy neztrácí. | foto: Archiv T. Křivánkové

Česká Miss Earth 2018 Tereza Křivánková (24), která hájí národní barvy na Miss Earth, na Filipínách zažívá jednu „pecku“ za druhou. Podobně jako její předchůdkyně už ví, že se místní jídlo nedá jíst, organizátoři soutěže mají velké oči a plánují tak nabitý diář, že soutěžící nemají čas na odpočinek. A to není zdaleka všechno!

„Spaly jsme dvě tři hodiny denně, jídlo nic moc. Měly jsme snídaně a večeře, večeřelo se hlavně smažené jídlo. Možná i kvůli tomu hodně holek během pobytu onemocnělo,“ svěřila se Česká Miss Earth, která se do finálové dvanáctky neprobojovala a je už naštěstí zpátky v Česku.

„Myslela jsem, že budu muset taky do nemocnice, ale naštěstí zabraly léky. Řada holek ale takové štěstí neměla. Slečna z Venezuely omdlela přímo během finále. Jednu dívku dokonce něco kouslo a skončila v nemocnici,“ překvapila Křivánková.

Samostatnou kapitolou je pak místní doprava. O život totiž dívkám šlo také na silnici. Mohla za to vadná pneumatika u auta, které modelky vezlo. 

„Vůz se v mžiku stal neovladatelný. Byli jsme bohužel mimo Manilu a nemocnice, kam nás odvezli, byla v horách,“ zavzpomínala modelka s tím, že se naštěstí nikomu nic vážného nestalo.

Podobně jako Křivánková mluvila i Monika Leová, Eva Čerešňáková nebo Tereza Fajksová, které na Filipínách také soutěžily. Jídlo, které se nedá jíst, i špatná organizace, to byly vady na kráse, na nichž se všechny shodly.

Bohužel to nevypadá, že by se organizátoři chtěli poučit z předchozích nezdarů, naopak v nich směle pokračují dál.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:30 8. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  9
 • Super
  8
 • Trapas
  8
 • Tvl
  8
 • Cože
  5
 • Sladký
  5
Komentáře