Tenistka Benešová objevila Ameriku! Na fotbale se vulgárně nadává, píše na Instagramu

Tenistka Benešová si zašla na fotbal, ale byla zděšena vulgárními fanoušky. | foto: Koláž Expresu

Fotbal a tenis není to samé! Fakt, který každý dobře ví, naprosto pobouřil bývalou profesionální tenistku Ivetu Benešovou. Ta zašla na fotbalový zápas nejvyšší tuzemské soutěže mezi domácími Bohemians 1905 a mistrovskou Viktorií Plzeň a vůbec se ji nelíbilo chování vulgárních fanoušků, přitom se dobře ví, že na fotbal se chodí fanoušci vyřvat a zanadávat si!

Viktoria Plzeň porazila domácí „Klokany“ 1:0 a nebyla to žádná krásná podívaná. Úřadující mistr ligy dal rychlý gól a poté celou dobu bránil svou svatyni. Zelenobílí se snažili o vyrovnání, ale tým Romana Pivarníka má defenzivu skvěle „zmáknutou“.Když na takovou kopanou vezmete dívku, tak můžete s jistotou očekávat, že na další zápas už nebude chtít zavítat. Příkladem za všechny dámy je bývalý tenistka Iveta Benešová, která se svým zklamáním rozhodně netajila, umístila na Instagram totiž fotku, která mluví za vše!

Ivetě Benešové se fotbal nelíbil.

Ivetě Benešové se fotbal nelíbil.

Špatný fotbal a ještě hrubé chování fanoušků. To přesně zažila tenistka, která je ze svých zápasů zvyklá na naprosto jinou atmosféru. Během tenisových klání se prakticky vůbec nefandí, občas fanoušci zatleskají za hezkou výměnu.

Na fotbale to bývá naprosto jiné, fanoušci sprostě uráží jak rozhodčí, tak hráče soupeře. Bývalou tenistku to velice zasáhlo. „Tolik nadávek a urážek jsem dlouho neslyšela,“ povzdechla si na svém Instagramu Benešová.

Až ji příště někdo pozve na ligový zápas, tak si to bývalá tenistka pořádně rozmyslí!

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:20 16. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  9
 • Super
  7
 • Cože
  6
 • Haha
  5
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5


Komentáře