jít naiDNES.cz

Přistihli Kazmu s Leošem, teď zažívají mstu jejich fanoušků

Chtěli se jen proslavit a teď mají problém. Mladí youtubeři Tomáš a Vítek natočili schůzku Leoše Mareše a Kamila Kazmy Bartoška krátce po fingované nehodě s trabantem. Kluci tvrdí, že vše bylo dílem náhody a že jen chtěli přemluvit Leoše do svého pořadu a tím si nahnat nějaké ty fanoušky. Jenže jejich záměr se nyní obrátil proti nim samotným a mladíci zažívají peklo. Co o tom řekli v pořadu Telebrity?

Když se rozhodli natočit svůj hon za Leošem Marešem, jistě nečekali, že se jejich video, kdy oblepí známému moderátorovi auto papírky, stane jedním z nejsledovanějších. Během čekání před rádiem se jim totiž podařilo zachytit jedinečný moment, kdy se Mareš setkal s Kazmou po fingované nehodě, kterou na moderátora internetový bavič nastražil, aby získal jeho ferrari.

Jejich záběry se ale zdají až příliš přesné, a proto se ihned diváci začali dohadovat o tom, zda nešlo o předem připravenou show, která jen dovrší Kazmův vtípek. Tomáš i Vítek proto kontaktovali Expres.cz, aby celou situaci vysvětlili.

Kvůli spojení s Kazmou jim totiž denně chodí urážlivé zprávy. „Od pondělí všichni Kazmu nenávidí, takže teď nenávidí i nás, protože si myslí, že jsme na tom spolupracovali,“ uvedli v rozhovoru, na který se můžete podívat ve čtvrtečních Telebritách, s tím, že žádná spolupráce mezi nimi a týmem Kazmy neprobíhá.

„Vypadá to jako veliká náhoda a ona to náhoda je. Původně jsme chtěli jít před rádio v pátek, ale zaspali jsme, takže jsme to nechali na pondělí. S Kazmou nespolupracujeme, ale samozřejmě bychom se s ním rádi kamarádili,“ dodali sebevědomě mladíci, kteří jak rychle slávy nabyli, tak pozbyli. 

Tomáš a Vítek jsou nyní trnem v oku Leošových fanoušků.

Tomáš a Vítek jsou nyní trnem v oku Leošových fanoušků.

„Po tom, co Kazma udělal, není dobré, že nás lidé s ním spojují,“ svěřili se, že by raději byli z obliga. 

Vítek dokonce přiznal, že sám neví, zda jde ze strany Leoše a Kazmy o kamufláž, či ne. „V prvopočátku jsem si myslel, že jsou domluvení. Ale věřím Leošovi ta nahraná videa. Nevěřím, že je tak dobrý herec... Nicméně není nic horké, jak se to uvaří,“ prozradil.

Záběry, které tedy zpočátku považovali za skvělé, neboť se jim podařilo zachytit rovnou dva velikány sociálních sítí a internetu, jim nyní nepřipadají už tak vzácné jako v pondělí. Ani jeden neví, jak se ke kauze postavit a co si o tom myslet.

Celý rozhovor ZDE.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:09 pátek 31. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  49
 • Super
  8
 • Haha
  7
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7
 • Cože
  6
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat