jít naiDNES.cz

Zmlácená zpěvačka Zelníčková: Bojím se pomsty. Agresor ví, kde bydlím!

Veronika Zelníčková v pořadu Telebrity, | foto: koláž Expres

Rozmlátil jí obličej lahví a ještě si kvůli němu prošla traumatem u soudu. Veronika Zelníčková přišla do pořadu Telebrity objasnit, proč si myslí, že osm let pro jejího agresora je málo a proč se bojí jeho pomsty.

Je tomu už více než půl roku, co byla Veronika Zelníčková surově napadena svým spolupracovníkem z kapely. Z bitky o holý život vyvázla naštěstí „jen“ s rozseknutou hlavou a pohmožděninami. Více ji bohužel trápí psychika a úzkost při pomyšlení, co bude, až násilníka pustí z vazby.

„Mám strach z toho, co bude až ho pustí. Jestli mě nebude pronásledovat. Budu se bát ještě asi dlouho. Přemýšlím nad tím, jak se zachová, až budu mít děti. Nevím... Nevím, čeho je schopný po tom, co udělal. Bohužel ví, kde bydlím,“ řekla v pořadu Telebrity Zelníčková, která je velmi nespokojená s trestem, který agresor dostal.

„U soudu dostal osm let, ačkoli ta hranice byla mezi deseti až osmnácti. Byly tam totiž polehčující okolnosti. Například, že se přiznal, je cukrovkář a nikdy nebyl trestaný. Podle mě měl dostat alespoň těch deset,“ dodala razantně drobná brunetka, která se ze špatné zkušenosti stále vzpamatovává.

O nic lépe na tom není ani bývalý premiér a politik Jiří Paroubek, který řeší osobní problémy. Jeho manželka Petra se totiž od odchodu z jejich společného domu neozývá a nechce s ním komunikovat ani ohledně dcery Margaritky, kterou Paroubek viděl po třech týdnech tento víkend. Je tak více, než jasné, že se schyluje k velkému rozvodu a tahanicím o majetek. Jaký je ve hře a co všechno Paroubkovi čeká? To vše se dozvíte v novém dílu pořadu Telebrity - ZDE.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:47 3. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  10
 • Haha
  10
 • Trapas
  10
 • Sladký
  9
 • Cože
  8
 • Tvl
  6
Komentáře