jít naiDNES.cz

Telebrity: Landa sháněl 200 milionů na kejkle, Zvěřina se soudí o cizí dítě

Telebrity - hosté: Landa a Zvěřina | foto: Petr Konečný, Expres.cz

Daniel Landa prozradil, proč se na čtyři roky proměnil v kouzelníka Žita, ač věděl, že bude všem pro smích. Petr Zvěřina se musí soudit o opatrovnictví dítěte, které není jeho, přestože je z právního hlediska jeho otcem. Na co dojede šestice dívek, která strávila noc na hotelovém pokoji Justina Biebera? To vše a více se dozvíte v pořadu Telebrity, kde se nebojíme odhalovat pravdu takovou jaká je.

Největší trable mají dvě ze šestice dívek, kterých si všimla i zahraniční média. Svou účastí na večírku Justina Biebera si to nejvíc zavařila tmavovlasá Hanka, která přišla o zaměstnání. Rodiče jejích žáčků ze školky si totiž nepřáli, aby se o jejich děti starala dívka, která má pověst společnice. Stáhnout se musela i sympatická Denisa, která se stala tváří celé aféry kolem návštěvy Justina Biebera v Praze.

Snad ještě hůř než šestice dívek dopadl Petr Zvěřina z Václaváku. Ten nejenže přišel o manželku, která jenom měsíc po rozchodu otěhotněla s jiným mužem. Oficiálně je navíc na matrice napsaný v kolonce otec právě bývalý finalista reality show Vyvolení, který teď musí prekérní situaci vyřešit před soudem.

Před čtyřmi lety se prohlásil za kouzelníka Žita a od té doby mluvil v šifrách. Nyní nám Daniel Landa exkluzivně prozradil, proč nemohl některé věci říkat na přímo. Každý ho měl za blázna, on měl své kroky ale pěkně promyšlené. V aktuálním díle pořadu Telebrity Landa navíc prozradil, na co sháněl 190 milionů korun.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:07 20. března 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  14
 • Haha
  14
 • Tvl
  14
 • Trapas
  13
 • Sladký
  11
 • Cože
  9
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře