jít naiDNES.cz

Novotný přišel s vážným obviněním: Tomáš je bezdomovec za zenitem, zabije se sám!

Pavel Novotný si to chtěl s Řepkou vyříkat. | foto: Expres.cz

Je tomu přesně týden, co vyhlásil Tomáš Řepka válku svému bývalému kamarádovi Pavlu Novotnému. Ten mu byl dokonce na svatbě s Vlaďkou Erbovou. Teď přišel o sporu pohovořit do pořadu Telebrity, kde označil fotbalistu za naivního zkrachovalého bezdomovce, který přišel o miliony svou vlastní hloupostí a nechává se Kristelovou vydržovat. Jaký mu poslal vzkaz?

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. 

Tomáš Řepka už nevydržel ataky Pavla Novotného na Kateřinu Kristelovou a poslal přes svůj Facebook bývalému bulvárnímu novináři ostrý vzkaz. 

Celý rozhovor s Pavlem Novotným naleznete zde: 

Označil ho za neúspěšné hovado, které je posedlé jeho partnerkou. Podal na něj dvě trestní oznámení a žalobu. Válka v podobě praní špinavého prádla začala. 

Pavel Novotný přijal pozvání do pořadu Telebrity, kde se nechal unášet emocemi a pro ostrá slova na hlavu Tomáše Řepky nešel daleko. 

„On za to nemůže ten Tomáš. Já na svém soukromém facebookovém profilu prostě glosuju ten náš český showbyznysový rybníček a Katka vycítila příležitost, jak mi to trošku vrátit, a vybrala si k tomu jako štít Tomáše Řepku, což je mediální analfabet, který nemá vůbec tušení, jak je manipulovaný,“ nechal se slyšet hned zpočátku rozhovoru Novotný. 

„Pro Kateřinu představuji velmi ohrožující prvek od chvíle, kdy se s Tomášem spustila. Já jsem se ho pokoušel jako idiot zachraňovat. Ona přes Řepku prodává sama sebe. Dává mu mediální rady, které jsou ku prospěchu jí. Zkrachovalého bezdomovce za zenitem ubytuje, postará se o něj, nakrmí ho, ošatí a pomáhá mu. To, co ona dělá, je zištné a Tomáš jí to splácí tím, že jí dělá mediálního šaška. On byl totiž vůči médiím jinak vždycky zdrženlivý,“ tvrdí Novotný. 

Scéna s Kristelovou z baru prý nebyla nahraná.

Novotný vyzývá Řepku, aby přiznal, jak je to s jeho ztraceným majetkem.

Kvůli sporu Novotného a Řepky na fotbalistu znovu vyplouvají majetkoví kostlivci ze skříně, a kdyby podle Pavla jednala Kristelová v zájmu svého partnera, poradila by mu, aby zarytě mlčel a zbytečně na sebe neupozorňoval. 

Zároveň tvrdí, že drží v rukou trumf ohledně vážného Řepkova odhalení. 

„Tomáše Řepku nepřipravila o většinu peněz Vlaďka Erbová. To byly drobky, ona není ta osoba, která ho ožebračila. Tomáše připravil o devítimístnou částku někdo úplně jiný. Je to mimořádně nebezpečný člověk. Ing. František P. To Řepka tají a já mu dávám prostor, aby se k tomu postavil,“ tvrdí Pavel. 

Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka si vzájemně prospívají.

Manipuluje Kristelová Řepku k obrazu svému?

Také on sám přiznal, že se uvedeného člověka bojí. Řepka se měl o dané jmění nechat připravit svou negramotností jako malý kluk. Nemá žádné peníze. 

„Kristelová vezme brzy nohy na ramena, protože vůbec neví, čeho se účastní, nicméně Tomáš je zbankrotovaný bezdomovec, který se díky Kateřině neoběsil,“ uvedl. 

„Tomáš Řepka je hloupá, důvěřivá a zbabělá naivka a já ho vyzývám, aby toto moje tvrzení uvedl na pravou míru,“ dodal Novotný. 

Na nadsazenou otázku, zda zabije Řepku stejně jako Bartošovou, odpověděl: „Řepka se zabije sám!“

Jak se k jeho obviněním Řepka postaví?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:43 12. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  136
 • Super
  33
 • Haha
  21
 • Tvl
  21
 • Cože
  16
 • Sladký
  9
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat