Libor Bouček v pořadu Telebrity: Českou Miss nejde dělat jinak, je to jasně daný formát

Libor Bouček v pořadu Telebrity. | foto: Ladislav Křivan/Tilen Vajt

Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka se sice dali spolu dohromady, ale nějak se už nemůžou shodnout na tom, kdo jestli budou vztah popírat nebo přiznávat. Marie Doležalová a její tanečník Zelinka spolu vydělávají peníze už i na sexu a moderátor Libor Bouček vysvětluje, proč se s klasickou soutěží, jakou je miss, nemohou dělat psí kusy.

Sna největší událostí posledních dní je nový vztah v českém šoubyznyse, Kateřina Kristelová a fotbalista Tomáš Řepka jsou novým slavným párem, ale ještě by potřebovali několik maličkostí doladit.

Zatímco Kateřina vztah serveru Expres.cz přiznala, Řepka se po telefonu s redaktorem kroutil jak žížala a nechtěl pustit ani slovo. Ovšem na závěrečné konstatování, že jim to spolu jako páru sluší, slušně poděkoval, čímž potvrdil všechno, co nechtěl původně říct.

To Libor Bouček problémy s vyjadřováním rozhodně nemá, naopak k zásadním společenským událostem jako je Česká Miss, soutěž Eurovize nebo světový pořad Chart show má jasný postoj. V rozhovoru rozebere složitou situaci s českým kandidátem na mezinárodní pěveckou událost a taky vysvětlí, proč není dobré dělat změny u soutěží krásy.

Změny nesvědčí ani dlouho očekávanému seriálu Bohéma, který uvádí Česká televize. Osudy prvorepublikových hereckých hvězd se totiž díky scénáři dostaly do nepřehledného slepence, v němž se divák nedokáže zorientovat. Mladší publikum nemá jasno, koho za osobnosti na obrazovce právě sleduje, souvislosti pak unikají i těm, kteří filmy pro pamětníky milují dodnes. Jednu výhodu ale Bohéma přeci jen má, a to naprosto famózního Vladimíra Javorského, jenž v seriálu hraje krále komiků Vlastu Buriana.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 20. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  7
 • Trapas
  7
 • Sladký
  7
 • Super
  6
 • Haha
  6
 • Tvl
  6
Komentáře