jít naiDNES.cz

Máme fotografie ze zakázané knihy! Bude se Gott soudit kvůli rozepnutému poklopci?

Karel Gott | foto: Expres.cz

Proč se Karel Gott tak strašně rozčílil po vydání knihy, která zachycuje deset let jeho hvězdné slávy, a dojde opravdu na soud? A kam přesně míří svět českého modelingu? Rozhodně to není k zářné budoucnosti. Nový pořad, který vám šoubyznys odhalí z jeho zákulisí, vám dá spolehlivou odpověď.

V novém díle pořadu Telebrity vám otevřeme celé pozadí kauzy rozzlobeného Karla Gotta, který se chystá soudit kvůli nové knize a nejspíš celou věc právně dotáhne do konce. Co mu na ní vlastně vadí nejvíc a co na to říká samotný autor publikace ví naši redaktoři, kteří vám vše objasní.

Třetí díl pořadu Telebrity vám opět odkryje to, co se nikde nedočtete.

Vedle Gottovy kauzy hýbe Českem i temný soumrak našeho modelingu, po molech se nám prohánějí dívky s oplácanými postavami, povislými zadky a celulitidou. Kdo za tuhle mizérii může a kam se poděly skutečné české modelky?

Telebrity 3. díl.

Z pořadu jste mohli vidět ještě tyto kauzy:

Jiřího Krampola vyhazují z bytu na ulici, kolik po něm chce nájem za byt v Pařížské jeho majitelka?

Herec a moderátor bude na stará kolena nejspíš bezdomovec, na svoje náklady si před mnoha lety opravil byt v Pařížské, majitelka nemovitosti se nyní rozhodla, že Krampolovým zvedne nájem o tisíce korun.

Nemá k tomu důvod, smutní Krampol a netuší, co bude dál dělat. Spory s jeho bytnou se navíc podepisují i na jeho zdraví.

Nejslavnější facebooková rodina - Třeštíkovi - si urvala na sociální síti svým chováním ohromnou ostudu

Spisovatelka Radka a fotograf Tomáš Třeštíkovi jsou nejslavnější českou rodinou na sociální síti, jejich navenek dokonalý život hltají tisíce lidí. Realita je však ale jiná, konkrétně Radka Třeštíková nezvládla kritiku tzv. internetových trollů na svou osobu, kteří do ní začali rýpat poté, co velmi neobratně použila ve svých statusech skrytou reklamu.

Výsledkem byl ohromný posměch i těch, které Třeštíkovic klan doposud ani nezajímal.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:10 31. ledna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  30
 • Super
  22
 • Haha
  22
 • Sladký
  17
 • Tvl
  14
 • Cože
  13
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat