jít naiDNES.cz

Proč Sámer nenavštíví Sýrii? Kdybych tam přijel, odvedou mě na vojnu!

Zpěvák Sámer Issa je známý především pro své skandály. Málokdo o něm však ví, že má půlku rodiny v Sýrii a kvůli nepokojům a strachu ji už roky neviděl. V momentě, kdy by navíc vstoupil na toto území, by ho odvedli na vojnu.

Zpěvák Sámer Issa byl hostem pořadu Telebrity, kde se rozpovídal o tom, že velmi často postrádá svou rodinu. V Česku má totiž jen část rodinných příslušníků, ostatní jsou v Sýrii a on je proto roky neviděl. „Z tátovy strany tam je celá rodina. Jsou skvělí, strašně hodní a milující. Tady v Česku mám o něco přísnější rodinu než tam,“ svěřil se nám zpěvák s tím, že ačkoli by příbuzné rád navštívil, nemůže.

„Komunikuji s nimi, ale nejezdím tam, protože to je fakt nebezpečné. Navíc bych musel na vojnu a to by asi úplně nedopadlo,“ přiznal, že vzhledem k tomu, že má syrské občanství, neměl by moc na výběr. „Ta vojna tam trvá kolem čtyř nebo pěti let a vzhledem k tomu, že jsem napůl Syřan, mohli by mě čapnout hned na letišti,“ dodal.

Před lety však s myšlenkou, že to riskne, koketoval. „Chtěli jsme tam kvůli natáčení klipu k mé písni Syria, ale nakonec jsem si to rozmyslel a natočil ho na Sahaře. Je tam opravdu nebezpečno. Moc bych se tam chtěl podívat, opravdu, protože například Damašek je nejstarší město, kde je to velmi hezké a klidné. Není to tam tak radikální jako v jiných částech Sýrie,“ řekl s tím, že snad jednou se mu to splní.

Issa v Sýrii prožil své dětství. Do Česka se dostal v šesti letech a v roce 2004 se proslavil díky pěvecké soutěži SuperStar. Od té doby se jeho jméno vyskytuje v bulváru ve spojitosti se známými ženami, skandály a večírky. 

Zpěvák se i po letech od soutěže věnuje hudbě a v budoucnu by se rád více věnoval jejímu skládání.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:02 úterý 7. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  27
 • Trapas
  13
 • Tvl
  12
 • Cože
  11
 • Super
  10
 • Sladký
  9
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře