jít naiDNES.cz

Proč Sámer nenavštíví Sýrii? Kdybych tam přijel, odvedou mě na vojnu!

Zpěvák Sámer Issa je známý především pro své skandály. Málokdo o něm však ví, že má půlku rodiny v Sýrii a kvůli nepokojům a strachu ji už roky neviděl. V momentě, kdy by navíc vstoupil na toto území, by ho odvedli na vojnu.

Zpěvák Sámer Issa byl hostem pořadu Telebrity, kde se rozpovídal o tom, že velmi často postrádá svou rodinu. V Česku má totiž jen část rodinných příslušníků, ostatní jsou v Sýrii a on je proto roky neviděl. „Z tátovy strany tam je celá rodina. Jsou skvělí, strašně hodní a milující. Tady v Česku mám o něco přísnější rodinu než tam,“ svěřil se nám zpěvák s tím, že ačkoli by příbuzné rád navštívil, nemůže.

„Komunikuji s nimi, ale nejezdím tam, protože to je fakt nebezpečné. Navíc bych musel na vojnu a to by asi úplně nedopadlo,“ přiznal, že vzhledem k tomu, že má syrské občanství, neměl by moc na výběr. „Ta vojna tam trvá kolem čtyř nebo pěti let a vzhledem k tomu, že jsem napůl Syřan, mohli by mě čapnout hned na letišti,“ dodal.

Před lety však s myšlenkou, že to riskne, koketoval. „Chtěli jsme tam kvůli natáčení klipu k mé písni Syria, ale nakonec jsem si to rozmyslel a natočil ho na Sahaře. Je tam opravdu nebezpečno. Moc bych se tam chtěl podívat, opravdu, protože například Damašek je nejstarší město, kde je to velmi hezké a klidné. Není to tam tak radikální jako v jiných částech Sýrie,“ řekl s tím, že snad jednou se mu to splní.

Issa v Sýrii prožil své dětství. Do Česka se dostal v šesti letech a v roce 2004 se proslavil díky pěvecké soutěži SuperStar. Od té doby se jeho jméno vyskytuje v bulváru ve spojitosti se známými ženami, skandály a večírky. 

Zpěvák se i po letech od soutěže věnuje hudbě a v budoucnu by se rád více věnoval jejímu skládání.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:02 úterý 7. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  27
 • Trapas
  13
 • Tvl
  12
 • Cože
  11
 • Super
  10
 • Sladký
  9
Komentáře