jít naiDNES.cz

Monika Štiková šokuje: Kokta je agresor! Napadl mě před kamerami

Monika Štiková (45) byla hostem Telebrit, kde nastínila zákulisí nově připravovaného pořadu o své rodině. Show prý přinese plno zvratů i scén, ve kterých veřejnost nejvíce překvapí Josef Kokta. Ten je podle „Tchyně“ Štikové agresor, co nezvládá své chování.

Že se Monika Štiková s ničím nemaže, jsme mohli zjistit už v pořadu televize Barrandov Tchyně, kde se snažila napravit manželství či zpřetrhané rodinné vztahy. Nyní však kamerám nabídne zákulisí vlastního života, jehož součástí je bývalý manžel a dcery Charlotte a Ornella, se kterou prý momentálně nemá nejlepší vztahy. 

Důvodem má být právě její manžel Josef Kokta, díky němuž se vlastně rodina Štikových dostala do povědomí veřejnosti. „Dlouho jsem si myslela, že jsme s Pepou přátelé. Měla jsem za to, že si rozumíme. S úžasem jsem ale zjistila, že mě nesnáší, protože kvůli mně přišel o pohodlný život,“ rozpovídala se v Telebritách, kde také nastínila jednu situaci, která se odehraje před kamerami. Kokta se v ní měl dokonce uchýlit k násilí.

„Pepa je velice agresivní, co se týče i fyzických kontaktů,“ naznačila s tím, že si myslí, že manžel její dcery neumí udržet nervy na uzdě a chová se jako patnáctiletý. „Pral se se mnou... Kdybych se prala já s ním, tak to nepřežije,“ dodala s tím, že těchto potyček mezi sebou měli několik.

Štiková si zkrátka vůbec nebrala servítky a mluvila bez obalu. Na celý rozhovor se podívejte ZDE.

Velký rozhovor s Josefem Koktou, který se objasňuje drsné vztahy v rodině a zákulisí natáčení, najdete na našem webu v pondělí 16. 4.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 sobota 11. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  84
 • Haha
  27
 • Tvl
  16
 • Sladký
  11
 • Cože
  9
 • Super
  8
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat