jít naiDNES.cz

Dcera baviče Novotného: Proč už nejsem vidět a jak je na tom táta doopravdy?

Starší dcera Petra Novotného (70) Lenka Fialová (36) bývala kdysi veřejně známá, dělala modeling, objevovala se v televizi, moderovala, chodila na večírky mezi slavné, pak se sama stáhla do ústraní. Dnes je Lenka Fialová přes 11 let vdaná, má 3 děti, užívá si rodinu a profesionálně se věnuje józe. V Telebritách promluvila nejen o zdravotním stavu svého slavného otce, jehož zdraví se poslední měsíce propírá v médiích. Jak to, že je tak pozitivní, pomáhá jí v tom snad jóga?

„Já to mám po svém otci, otec byl taky celoživotně pozitivní, jsme asi taková povaha,“ říká Lenka. Ačkoliv je to klišé, přiznává, že ji jóga přece jen uklidní a pomáhá jí „vyprázdnit si hlavu“, neboť Lenka jógu čtyři dny v týdnu předcvičuje a dokonce ji to i živí.

Lenky otec, bavič Petr Novotný, už několik let nevystupuje. V roce 2013 odstartovala jeho zdravotní potíže mrtvice, po níž nese následky a ke které se pak ještě přidaly komplikace s ledvinami, nato mu byl po infarktu voperován bypass. Média informovala o tom, že v roce 2017 mu začal selhávat organismus poté, co zemřel jeho přítel, hudebník Jan Turek, a naposledy mu měly znovu vypovědět službu ledviny, v důsledku čehož mu měly kolabovat všechny orgány. Jak na tom tedy Petr Novotný skutečně je?

„S tím tiskem je to tak, jak to je. Otevřu noviny, nechci jmenovat, a tam je napsáno: Novotný umírá, je v nemocnici. A já sedím vedle něj v tom obýváku a říkám: Tati, tak jsi furt v nemocnici,“ mimo jiné uvedla velmi výřečná Fialová, která neposeděla na místě a během rozhovoru stihla předvést i jogínské pózy.

Sama ale dle svých slov na druhou stranu chápe, že někdy mají lidé tendenci informace o jeho zdravotním stavu přehánět.

Co Petr Novotný skutečně celé dny dělá, jak se mu daří a jak předchází dalším zdravotním komplikacím? Proč se bývalá hvězda večírků Lenka stáhla z veřejného života a co všechno na sebe a svou rodinu prozradila? Podívejte se na rozhovor od na serveru Playtvak.cz ZDE.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:51 čtvrtek 5. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  24
 • Super
  14
 • Haha
  12
 • Cože
  11
 • Tvl
  11
 • Sladký
  7
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat