jít naiDNES.cz

Rakovina nám pomohla najít skutečnou lásku, říká manželka Jiřího Pomejeho

Již několik dnů se česká veřejnost strachuje o život Jiřího Pomejeho. Ten se totiž nechal slyšet, že odmítá podstoupit operaci hrtanu a raději volí smrt. Na to konto přijala pozvání do Telebrit jeho manželka Andrea, která se slzami v očích pohovořila o Jirkově psychickém stavu.

Andrea a Jiří Pomejovi právě prožívají ty nejtěžší chvíle v životě. Již několik měsíců totiž bývalý manžel Ivety Bartošové bojuje o život. Teď se jeho zdravotní stav zhoršil. 

Chemoterapie už je zbytečná. Lékaři mu dali na výběr. Buď operace s doživotními následky, nebo smrt. 

„Nechci slintat, nechci smrkat krkem, nechci se utopit, když se ponořím do vody. Nedopustím, abych zkazil život manželce a dcerce. Na to nemám právo! To si radši s nimi užiju chvilku ještě hezké věci a potom zmizím,“ řekl Jiří Blesku.

Jeho manželka Andrea proto přijala pozvání do Telebrit, aby vysvětlila, že herec a moderátor nic nevzdává. Teprve se smrtící diagnózou si uvědomil, že chce žít a bojovat. 

Jiří Pomeje

Jiří Pomeje sází na alternativní léčbu.

Rozhodl se vsadit kartu na alternativní léčbu. 

„Když mu to oznámili, byla jsem tam s ním. Byl úplně na dně,“ svěřila se Pomejeho žena, která však tvrdí, že právě závažná choroba jim pomohla najít tu pravou, skutečnou lásku. 

Zatímco dříve řešila dvojice pomíjivé problémy, dnes si stojí pevně po boku a společně táhne do boje.

Jiří chytil dle jejích slov druhý dech. Hodlá s nemocí bojovat alternativní...

Jiří chytil dle jejích slov druhý dech. Hodlá s nemocí bojovat alternativní cestou.

Je to přitom stres a hektický životní styl, který Jiřího k nemoci dohnal. Sám to prý cítil. Už dávno před tím, než ta diagnóza přišla. Pokud přežije, bude to právě rakovina, která Pomejemu pomůže přehodnotit život a něco se sebou udělat, říká Andrea. 

Co momentálně Jiřího čeká, jak se s psychickým tlakem vyrovnává moderátorova manželka a co jejich společná dcera? Celý rozhovor najdete v novém díle Telebrit

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:40 čtvrtek 8. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  19
 • Tvl
  12
 • Cože
  10
 • Haha
  8
 • Trapas
  8
 • Sladký
  6
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat