Ladislav Vízek exkluzivně: Požádal jsem o ruku! A Jágrova ostuda, která vznikla kvůli jeho holce

Ladislav Vízek jako host dalšího dílu pořadu Telebrity. | foto: Expres.cz

Jágrova holka ničí hokejistovi pověst, jeho fanoušci zuří. Vlaďka Erbová má za sebou tvrdý pád, skončila u pilování nehtů. A host Ladislav Vízek je se svojí malou dcerou ve studiu, co prozradil ze zákulisí StarDance? To vše a více se dozvíte v pořadu Telebrity, kde se nebojíme odhalovat pravdu takovou jaká je.

Další díl pořadu Telebrity vám opět odkryje to, co se nikde nedočtete.

Křišťálová Lupa 2016

Jaromír Jágr to poslední dobou nemá jednoduché, našel si totiž kadeřnici z Teplic a ta mu začíná kontrolovat jeho aktivity na sociálních sítích. Píše za něj popisky na Facebook, kde se srocuje Jágrova hokejová rodina. A ta už větří, odkud vítr vane. Jaromírovi píší, že by měl zase vystupovat sám za sebe a nedělat ze sebe oběť ambicí své slávychtivé přítelkyně.

To Ladislav Vízek je rád, že se pozornosti naopak zbavil. Slavný fotbalista, jehož zetěm je neméně slavný Vladimír Šmicer, nedávno vypadl z taneční show StarDance a vlastně se mu ulevilo. Chystá se totiž k důležitému kroku, který nám exkluzivně prozradil v našem rozhovoru.

Z pořadu jste mohli vidět ještě tyto kauzy

Noví majitelé České Miss

Jak vidí budoucnost soutěže, která se zdá být v úplných koncích? Nepočítají ani s Ivou Kubelkovou a ani s tím, že by je vysílali v televizi. Chystají místo toho show, kde si krásky mohou svoje místo v soutěži koupit.

Bittnerová se zlobí na svoje prsa

Proslavila se právě jimi, ale vadí jí, že ve StarDance na ně dělá narážky Marek Eben. Po vypadnutí prohlásila, že se na Ebena, který ji nazval zvlněnou podkrkonošskou krajinou, zlobí. Ale má k tomu vůbec důvod?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:36 28. února 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  36
 • Super
  28
 • Cože
  24
 • Haha
  22
 • Tvl
  21
 • Sladký
  20
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat