Regina z VyVolených exkluzivně: „Nenarodila jsem se, abych platila dluhy!“

Regina z VyVolených byla hostem Telebrit. | foto: Expres.cz

Regina Agia z VyVolených odhalila šokující zpověď týkající se jejího dlouholetého boje o dceru a promluvila také o dluzích, které jsou však dle jejího názoru zanedbatelné. O jakou jde částku? Nový díl pořadu Telebrity Vám přináší nejen odpovědi na otázky kolem kontroverzní hvězdy VyVolených, ale také Vás zasvětí do problematiky zrušených koncertů Lucie Bílé a života Venduly Pizingerové a Elišky Bučkové.

Dlouhá léta po ní pes neštěkl. Pak jí však televize Prima pozvala do pořadu Prostřeno speciál a rázem se kolem ní strhla vlna zájmu, jako kdysi, když patřila mezi nejobletovanější hvězdy reality show vůbec.

Regina Agia v pořadu Telebrity

V televizi odhalila své naturální bydlení, kde žije již 10 let. Přiznala, že jí v domečku neteče voda, má suchý záchod a elektřinu zavedla teprve nedávno. Zároveň vyvrací, že by právě to byl důvod, proč jí odebrali dceru.

Jedním dechem Regina uvádí, že má přes sto tisíc dluh, ten je však dle jejích slov zanedbatelný a neshledává v něm důvod, proč by jí neměli dceru dát: „Já dlužím sto tisíc Všeobecné zdravotní pojišťovně, ve své podstatě to ale dnes není žádný dluh, když to tak vezmete. Nenarodila jsem se navíc, abych platila dluhy.“

Extravagantní bydlení Reginy Holáskové doplňují dva afghánští chrti.

Extravagantní bydlení Reginy Holáskové doplňují dva afghánští chrti.

Zároveň se dozvíte, jak to skutečně bylo se zrušením koncertů Lucie Bílé jen pár hodin před jejich konáním. Zatímco velká část fanoušků jí argument o zánětu průdušek nevěřila, podle redaktora Expresu, který je se zpěvačkou v kontaktu, byla Lucie bezprostředně po zrušení skutečně na dně. Jak je tedy možné, že dala o své nemoci vědět až na poslední chvíli? A jak probíhaly poslední momenty než padl konečný verdikt?

Z pořadu jste mohli vidět ještě tyto kauzy

Karel Gott prodává svou roubenku v Doubici

Karlu Gottovi se rozplynul sen o roubence na kraji lesa. Přestože je stavba v severočeských Doubicích již skoro hotová, mistr se rozhodl od svého plánu ustoupit a objekt i s pozemkem prodat. Zlatý slavík je nadmíru rozzloben, nad jeho roubenkou totiž létají i drony a nemá tam chvíli klidu.

Luďka Munzara opět postihla vážná nemoc

Slavný herec Luděk Munzar, kterému je 83 let, se opět potýká s vážnou chorobou. Přestože se mu povedlo vyléčit rakovinu prostaty, přišel už o jednu ledvinu a nyní mu selhává i druhá. Manžel herečky Jany Hlaváčové a otec Báry Munzarové se poslední dobou ztrácí před očima.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 14. března 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  31
 • Super
  15
 • Cože
  14
 • Tvl
  13
 • Haha
  11
 • Sladký
  10
Komentáře