Český Justin Bieber Mikolas Josef: Náhradním otcem se stal v 19

Hostem předvánočních Telebrit je zpěvák Mikoláš Josef. | foto: Expres.cz

Veronika Kopřivová přiletěla do Česka kvůli kšeftu, ale rodinu nenavštívila. Prý měla spoustu práce a na osobní věci nezbyl čas. Proč ji nepomohla její nová manažerka, kterou se nově chlubí? Vánoční čas bude tento rok smutný pro několik celebrit. Kdo si před svátky nadělil rozchod a bude smažit kapra sám? A kdo je nejmladším náhradním otcem v českém showbyznysu? Dvojník Justina Biebra, teprve dvacetiletý model a zpěvák Mikolas Josef!


Mikolas Josef je jméno, které je známé především ve světě. Už během studií nafotil například editorial pro Pradu v Miláně a měl nabídek, kterých by se snilo i některým českým modelkám.

Hvězdnou kariéru modela se ale rozhodl hodit za hlavu a začal se věnovat raději hudbě, ve které se cítí jistější. Nečekal však, že nejlépe se bude cítit v roli náhradního otce. O koho se stará a kdo je momentálně jeho smyslem života? O to se s námi podělil.

Po Veronice Kopřivové ještě nedávno neštěkl ani pes. Nyní dostává nabídky za sta tisíce. Přijala sice zatím jednu, ale už si na svou nálepku Jágrovy holky zajistila manažerku. Telebrity vám tentokrát přinesou exkluzivní informace o tom, proč si ji Veronika najala, za jakých podmínek přijela do Čech a proč nenavštívila svou rodinu v rodných Teplicích.

Z pořadu jste také mohli vidět tuto kauzu

Rozchody mezi slavnými jsou populární pro rok 2016 především před Vánoci. O samotě bude letos nejen Míša Ochotská, ale také Monika Bagárová nebo Veronika Chmelířová. Co se mezi nimi a jejich partnery stalo a s kým svátky stráví?

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:00 18. dubna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  14
 • Trapas
  14
 • Sladký
  13
 • Tvl
  13
 • Haha
  10
 • Cože
  10


Komentáře