Kavalčík v Telebritách: V krizi mi pomohli rodiče! A svědectví z pavilonu 27, kde leží Miss Jandová

Kavalčík (Ruda z Ostravy), Ariane, Telebrity | foto: Barbora Koukalová, Expres.cz

Michal Kavalčík zahodil masku ostravského chachara Rudy z Ostravy. Získal zástup ctitelek, ale ztenčil se mu příjem. Z čeho teď tenhle fešák žije? Zuzana Jandová leží na oddělení, kde jsou lidé přivázaní k postelím. A Olga Šípková se stále nemůže vzpamatovat ze svého konce v soutěži StarDance. Co jí nejvíc vadí? To se dozvíte v pořadu, který servíruje pravdu bez obalu!


Michal Kavalčík je jméno, které ještě nedávno nikdo neznal. Momentálně je ale jedním z nejdiskutovanějších. Kavalčík se totiž zbavil svého alter ega Rudy z Ostravy a je z něj pořádný fešák! Má to ale háček. Známý bavič má bez ostravského chachara o dost tenčí účet, a tak mu v těžkých chvílích museli pomáhat přátelé a dokonce i maminka. Michal se však nyní staví na nohy a má velké plány. Jaké? To prozradil v upřímném rozhovoru!

To Olga Šípková se pomalu sbírá ze dna. Jakožto profesionální sportovkyně nese konec ve StarDance velmi těžce a za vinu to dává všem okolo. Nejdřív se jí nelíbilo, že diváci nedokáží ocenit kvalitu, podruhé zase kritizuje přehnaně pozitivní hodnocení poroty. Možná, že by však bylo lepší, kdyby sportovkyně přestala kopat kolem sebe a vzala to sportovně.

Velké pokroky naopak dělá Zuzana Jandová, která se na sociální síti chlubí snímky a pozitivními příspěvky. Stále přitom leží v pavilonu číslo 27 v psychiatrické léčebně v Bohnicích, kde doktoři přivazují nemocné v akutním stavu k postelím. O tom, jak to na oddělení chodí promluvila exkluzivně pro Expres.cz jedna z bývalých pacientek, Ariana Argoni.

V pořadu jste mohli vidět ještě tyto kauzy

Karel Gott prodává roubenku v Doubici

Karel Gott se kvůli velkému zájmu fanoušků i médií musel vzdát svého snu o roubence, kde bude s rodinou relaxovat a trávit příjemné letní dny. Protože cestovky pořádaly zájezdy k místu, kde staví, rozhodl se roubenku prodat a zůstat ve své vile na Bertramce.

Luděk Munzar je opět vážně nemocný

Legendární herec Luděk Munzar je podle našich informací vážně nemocný. V minulosti se potýkal s rakovinou prostaty a ledvin, kvůli čemuž mu byla jedna odebrána. Teď na tom má být herec opět špatně a kvůli svému zdravotnímu stavu měl odmítnout i státní vyznamenání. To nám nepřímo potvrdil i tiskový mluvčí prezidenta České republiky Jiří Ovčáček.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:17 7. března 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  13
 • Sladký
  11
 • Cože
  10
 • Trapas
  10
 • Tvl
  10
 • Haha
  9


Komentáře