Domácí násilí v rodině Miriam Chytilové. Jaké jsou okolnosti celého dramatu?

Miriam Chytilová, slavná dabérka a dětská herečka. | foto: Lenka Hatašová pro iDNES.cz

O Miriam Chytilové se momentálně hovoří zejména v souvislosti s psychickým terorem, který zažívá ve své rodině. Její manžel, radní městské části Praha 12 Ivan Jurka má známou dabérku i její dcery v opilosti napadat a vulgárně jim nadávat. Expres.cz o celé kauze informoval veřejnost. Na čí straně je pravda? O své multikulturní rodině promluvil v Telebritách exluzivně i Jan Rosák a dozvíte se vše o novém poněkud kontroverzním seriálu plném sexu a drog Jany Plodkové.

Známá dabérka a herečka Miriam Chytilová prožívá jedno z nejtěžších období svého života. Stala se totiž spolu se svými dcerami obětí psychického teroru ze strany manžela, který má svou ženu obviňovat z nevěry a psychicky ji při tom deptat.Jeho hněv padá na hlavu i jejich dvěma dcerám, které stojí při matce. Sám Ivan Jurka však celou věc popírá. Na čí straně je tedy pravda?

Do pořadu Telebrity jako speciální host zavítal také Jan Rosák, který pohovořil o tom, jaké to je mít v rodině muslima. Moderátorova dcera se totiž provdala za Araba. Setkala se kvůli tomu ze strany veřejnosti s xenofobií?

Internetová televite Playtvak.cz chystá nový seriál Single lady s Janou Plodkovou v hlavní roli. Můžete se těšit na velmi peprné scény plné drog, sexu a intrik. O co jde?

Z pořadu jste mohli vidět ještě tyto kauzy

Noid a Dvořáková perou špinavé prádlo na veřejnosti

Odluka manželů Gabriely Dvořákové a Václava Noida Bárty už dávno není jen soukromou věcí, manželé si totiž začali vyřizovat účty přes média. Noid na modelku vyrukoval s tím, že je nevěrná zlatokopka, Dvořáková zase Noida obvinila z toho, že pije, bere drogy a do auta jí nasadil štěnici.

Spor se vyhrotil až tak, že Noid nechce Dvořákové vracet dceru z víkendové péče. Do sporu se proto už vložila i sociálka. Tak snad tahle rozvodová bitva bude manželům stát za to.

Politička Alena Borůvková dělá Česku ostudu

Bývalá Paroubkova Barbie a uchazečka o místopředsedkyni strany ČSSD Alena Borůvková je momentálně nejslavnější ženou v Česku. Její manžel velvyslanec byl odvolán ze své funkce ve Švýcarsku jako trest za to, jak se Borůvková prezentuje na Twitteru.

Tam uráží politiky i novináře a tvrdí, že ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek ji tajně miluje. Borůvková několikrát přiznala psychické problémy a užívání léků na depresi, svými výkřiky do tmy na sociální síti baví celý internet a ztrapňuje českou diplomacii. Jestli by neměla spíš začít brát léky na schizofrenii.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 8. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  20
 • Sladký
  15
 • Trapas
  14
 • Tvl
  12
 • Cože
  11
 • Haha
  10


Komentáře