Vykopne už Patrasová nevěrného Felixe z domu? Intimní zpověď o velmi bolestném manželství

Dáda Patrasová hostem dalšího dílu poředu Telebrity. | foto: Expres.cz

Kněz herce Valíka prozradil, na jakou zákeřnou nemoc umělec zemřel. Proč Daniela Kolářová děsí své okolí? A intimní zpověď Dády Patrasové o milence jejího manžela Felixe Slováčka. Jak to mají v manželství, kde jsou vlastně čtyři? To vše se tady dozvíte.


Další díl pořadu Telebrity vám opět odkryje to, co se nikde nedočtete.

Českým šoubyznysem otřásla zpráva nečekané smrti Tomáše Valíka, a to kvůli jeho vážné nemoci, kterou několik let tajil. Zahalen tajemstvím je i jeho osobní život, ale Tomášův kamarád - římskokatolický kněz Ladislav Heryán - prozradil nejen, jaký Tomáš byl, ale na jakou nemoc bohužel i zemřel.

Neveselé to má doma i Dagmar Patrasová, rozpad jejího manželství se táhne už dva roky a v rodině visí rozvod. Oba vedou spolu mediální boje a naposledy zaútočil Felix, když se vyznal z lásky k mladé milence, kterou předtím zapíral. Kdy už ho Dáda vykopne z baráku? Pozvali jsme si ji do studia, aby nám řekla, jak se v manželském čtyřúhelníku žije a kdo vlastně živí Slováčkovu milenku Gelemovou.

Z pořadu jste mohli vidět ještě tyto kauzy

Milenec Gregorové a jeho podvodné zásnuby

Vdova po Radkovi Brzobohatém si našla o třicet let mladšího milence, respektive on ji. Skandální vztah, od něhož se odvrací i její děti Rola a Ondřej, vyvrcholil žádostí o ruku na horách, kam byla „náhodou“ pozvána i média. Manželka a děti milovníka Koptíka se o jeho vztahu dozvěděly z novin, zatímco kolem Gregorové se nese šeptanda, že Koptíka si Hanka vyhlédla původně pro svou dceru Rolu.

Česká Miss je na dně, nikdo o ni nemá zájem

Janis Sidovský, šedá eminence českého šoubyznysu, rozebírá úpadek původně prestižní soutěže, která míří bleskem do sedmého kruhu pekla. Dívky nemají práci, majitelky se mění jak na běžícím pásu a žádná z televizí je už nechce vysílat. Měla by soutěž skončit? Odpověď máme.Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:38 14. února 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  69
 • Cože
  20
 • Tvl
  20
 • Haha
  19
 • Sladký
  18
 • Super
  15


Komentáře