Roman Skamene: Zažil jsem hrozné časy, s ženou jsme vážně přemýšleli o sebevraždě

Roman Skamene přijal pozvání do Telebrit. | foto: Tilen Vajt/Jiří Pitrof

Dlouho po něm nebylo vidu ani slechu, pak se ale Roman Skamene (62) objevil v malé roli chalupáře v oceňovaném seriálu Pustina. Kdo si na něj vzpomněl a zase ho vrátil na televizní obrazovky? A jak Agáta Prachařová vysvětluje humbuk kolem její osoby, který souvisí s údajnou nevěrou a těhotenstvím? Jsou tu nové Telebrity.


Má za sebou minulost, která dlouhé roky plnila společenské rubriky, malý velký herec Roman Skamene si prošel velkým životním pádem. Špatné podnikání a jeho sklon zahánět chmury alkoholem ho nejen stály na čas kariéru, ale málem i život.

V novém díle Telebrit přiznává, že jeden čas na tom byli se ženou tak špatně, že vážně přemýšleli o sebevraždě, i když poté s humorem přiznává, že jejich manželství je největší dar, jakého se jí mohlo dostat. Nový impuls do života mu dala nově narozená vnučka a nyní také znovu získané herecké příležitosti.

Jsem ošklivá, takže to bude holka

To Agáta Prachařová (31) si na nezájem rozhodně stěžovat nemůže, poslední dny je totiž v kurzu víc než kdy předtím. Nejprve jistý fotograf uměleckým jménem Dereck Hard naznačil, že mezi nimi mělo dojít k poměru, aby poté rozlícená Agáta neuváženě na svou obranu vypustila, že s manželem Jakubem Prachařem čekají dítě a je teprve ve druhém měsíci.

Slavná skandalistka v prvním rozhovoru po celé aféře přiznává, že své rodině zakázala se k celé věci vyjadřovat, musela vyhledat psychologickou pomoc a také prozradila, že to nejspíš bude holka. A pokud ano, jaké bude mít jméno? To vše v Telebritách.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 13. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  36
 • Tvl
  16
 • Super
  15
 • Haha
  14
 • Cože
  14
 • Sladký
  10


Komentáře