Nejdřív se mu smála, teď mu dá paruku a prsa: Vilhelmová přemluvila Dyka do Tváře!

Táňa si na pomoc do Tváře vzala svého partnera Vojtu Dyka. | foto: TV NOVA, Archiv La Fabrika

Již tento víkend Tatiana Vilhelmová (38) předvede v show Tvoje tvář má známý hlas známou umělkyni Barbru Streisand s hitem, který nazpívala společně se Céline Dion. A ačkoli doprovod soutěžícím dělá nejčastěji moderátor Ondřej Sokol nebo porotci, herečka bude mít speciálního hosta!

Tím samozřejmě nebude nikdo jiný, než její partner Vojta Dyk. „Většinu odzpívá Vojta, protože v originále Barbra zpívá méně,“ řekl nám zdroj z natáčení. Podle něhož Vojta rád své partnerce pomůže a podpoří ji.Jako by však nestačilo, že se zpěvák s Tatianou od začátku show učí a dokonce jí říká, co by měla na svém projevu a zpěvu vylepšit.

„Konzultuji s ním vystoupení, ale vždycky až třeba předposlední den. A to je vždycky blbě, protože on to myslí dobře a řekne mi: No, hele, to frázování je úplně jinak, víš. Takže jsem zjistila, že neumím frázovat,“ řekla krátce po svém vystoupení minulý víkend Vilhelmová.

Dyk Táňu nenechá ve štychu.

Dyk Táňu nenechá ve štychu.

K tomu všemu Dyk svou partnerku podporuje přítomností v hledišti a nosí jí květiny do zákulisí.

Jenže může se ona pyšnit podobnou podporou? Ještě když byl Vojta front manem kapely Nightwork, málokdy dorazila na jejich tiskovou konferenci a snad nikdy neřekla na účet kapely jediné pěkné slovo.

Svého partnera zkrátka v tom, co dělal nepodpořila a naopak se ho od aktivit, které ho bavily, snažila odtáhnout. Často se mu také posmívala za bláznivé oblečky a tanečky během koncertů.

Kdo by čekal, že z něj za pár let udělá Céline Dion.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:32 15. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  13
 • Super
  6
 • Haha
  6
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5
 • Cože
  4


Komentáře