Kde v Praze potkat celebritu? Přinášíme tipy, které zvýší šance na zdárný lov

Kde v Praze potkáte celebrity? | foto: Koláž Expres/Instagram

Míříte do hlavního města a rádi byste viděli na vlastní oči alespoň jednu celebritu? Doslova se to tu jimi hemží, musíte však vědět, kam jít. Přinášíme vám proto tipy, které zvýší vaše šance na úspěch. Připravte se však, že ne vždy vám známé hvězdy vaši vřelost oplatí.


Cafe~Cafe a KU Bar

Elegantní podniky v Rytířské ulici v bezprostřední blízkosti „Václaváku“ sdružují celebrity snažící se působit dojmem, že se baví na úrovni.

Za plátek chleba tam sice necháte 150 korun, kdo tam však alespoň jednou nezavítá a neudělá si selfíčko, jako by nebyl.

Mít selfie z Cafe~Cafe? Pravidlo číslo 1!

Mít selfie z Cafe~Cafe? Pravidlo číslo 1!

Chodí tam například Miro Žbirka, Simona Krainová nebo Nikol Moravcová a řada dalších. Pravidelně se tam konají také prominentní večírky. Například zahajovací párty Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.

Miro Žbirka v Cafe~Cafe.

Miro Žbirka v Cafe~Cafe.

Náplavka

Když vysvitne slunko, vyrážejí celebrity spolu s obyčejnými smrtelníky na populární pražskou Náplavku.

Miss World 2006 doprovází na trhy většinou manžel Ondřej Gregor.

Miss World 2006 doprovází na trhy většinou manžel Ondřej Gregor.

Tam se buď usalaší na břehu Vltavy, vyrazí na šlapadlo, anebo si nakoupí na sobotních farmářských trzích, jak to pravidelně dělá například Taťána Kuchařová.

Natálka Kotková chodí na Náplavku s kamarády.

Natálka Kotková chodí na Náplavku s kamarády.

Než sbalila Jágra, bivakovala na Náplavce také Veronika Kopřivová a vyrazil tam bezprostředně po svém propuštění také Jiří Kajínek.

Divadelní kavárny

Celoročně potkáte celebrity také v divadelních barech a kavárnách. Jedná se převážně o činoherní herce, kteří v tamějším divadle pracují a do baru se zaskočí občerstvit buď během zkoušek, nebo zajdou na drink po představení. Setkávají se tam s novináři i přáteli a v pozdních nočních hodinách tam někteří křepčí a předvádějí psí kusy až do rána.

Takovým příjemným místem je například kavárna při Švandově divadle, kde mají herci rezervovaný i svůj vlastní stůl. Potkáte tam například Evu Josefíkovou, Kláru Cibulkovou nebo Bohdanu Pavlíkovou. Stejně frekventovaný je i Cafe Bar u Divadla Na Zábradlí.

Bary na Praze 1

Pokud se chcete cítit součástí té „lepší“ a bohatší společnosti, vyrazte do jednoho z profláknutých barů v Dlouhé, například do Harley’s či Tretter’s, nebo do baru Blue Light v Josefské. Do těchto míst často chodí například Leoš Mareš, vídány tam bývají muzikálové zpěvačky i zahraniční celebrity jako Kim Kardashian, Kanye West nebo Clive Owen.

O ulici vedle můžete nakouknout do ráje českých hokejistů a fotbalistů, baru Kozička, který mnozí posměšně nazývají rájem zlatokopek. Připravte se ovšem, že pokud rychle někoho neulovíte, necháte tam za pár drinků majlant.

Bieber před klubem James Dean.

Bieber před klubem James Dean.

Směrem na Staroměstské náměstí pak narazíte na bar v americkém stylu s názvem James Dean. Ten po svém loňském koncertě navštívil dokonce i sám Justin Bieber!

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 13. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  57
 • Super
  13
 • Cože
  12
 • Tvl
  12
 • Sladký
  8
 • Haha
  7


Komentáře

Expres.cz