Tančit u tyče už od sedmi let: V Česku je tábor pro děti vyučující pole dance

Děcka u tyče - ano nebo ne? | foto: Mirror.co.uk

Pole dance se poslední dobou stále rozmáhá a je populárnější snad každým dnem. To vede k tomu, že se jej chce učit stále širší skupina lidí, mladé dívky nevyjímaje. Trochu šok však internetovému světu připravil taneční tábor, kde se tančit u tyče učí již sedmileté školačky. Co na to říkáte?

Tanečních táborů je v nabídce každoročně nespočet. Možná však někoho překvapí, že nyní můžete poslat dceru dokonce na tábor, kde se vyučuje pole dance, tanec u tyče. Taneční škola Sky Dance Zlín jeden takový nabízí a zúčastnit se ho mohou děvčata již od 7 let věku!„Je ti 7 - 15 let, ráda tančíš na tyči, nebo bys chtěla tento zajímavý sport vyzkoušet a naučit se něco nového? V tom případě je náš tábor přesně pro tebe! Čeká nás tyč statická-pevná, spinová-sama točící se a i létající volně zavěšená ve vzduchu,“ hlásá facebooková stránka tábora, který se koná ve Zlíně.

Za něco málo přes dva tisíce anotace příměstského tábora slibuje, že se školačky naučí základy techniky a vyzkouší si svou vlastní jednoduchou choreografii. Dívky jsou z toho dle fotografií z tanečních kurzů pro stejnou věkovou kategorii, které probíhají ve školním roce, nadšené. Jenže to má háček.


Řada lidí má totiž pole dance stále spojený s nočními podniky, bary a dokonce striptýzem, což v kombinaci s malými holčičkami působí skutečně nevkusně. Na druhou stranu, pole dance již dávno není jen sexy podívaná, ale pravý vrcholový sport, o kterém se uvažuje jako o jedné z možných budoucích disciplín Letních olympijských her.

Poledance tábor pro děti? Realita všedního dne!

Poledance tábor pro děti? Realita všedního dne!

Zda je to za hranou, nebo naopak úplně v pohodě, aby se školačky věnovaly pole dance, je nejspíš na posouzení každého jednotlivce.

Fotogalerie


Komentáře