Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Všechny ženy Sylvestera Stallonea | foto: Mirror

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny, když se médii prohnala zpráva o tom, jak jeho bývalá žena Brigitte Nielsen v 54 letech porodila holčičku, a připomínal se příběh jejich krátkého manželství. Tentokrát jsme si na Sylvestera Stallonea vzpomněli, protože brzy oslaví 72. narozeniny, a zmíníme se o tom, co je herci nejdražší, tedy o jeho rodině. Komu se ale život ze slavného klanu vymkl radikálně z rukou?

Sylvestera Stallonea snad není potřeba dlouze představovat. Rocky I, Rocky II až Rocky V, čímž původní boxerská sága končí. Na úspěch Rockyho navazuje pozvolna série filmů s hrdinou Rambem a pak Demolition Man. Tím se ze Stallonea stala prakticky herecká ikona.

Se ženami to ovšem tak jednoduché nebylo a herec musel nejdřív pár manželských etud vyzkoušet, než narazil na tu pravou, Jennifer Flavin, s níž je doteď a má s ní tři „růže“ – Sistine Rose, Scarlet Rose a Sophia Rose. Od té doby se herec se svými ženami naparuje, kde může, a minimálně na veřejnosti se zdá, že je nejpyšnější hlavou rodiny, byť prosakují informace o jeho podpantofláckých sklonech.

Ještě je tu ovšem jedna žena, která je pro Sylvestera neméně důležitá, nicméně její příběh na sklonku jejího života je poněkud smutnější kapitolou. Hercova matka Jackie Stallone (96) patří totiž mezi ženy, které se se stárnutím nedokázaly popasovat líp než podstoupením plastických operací. Ona sama jakožto bývalá tanečnice, astroložka a účastnice Celebrity Big Brother přiznává, že v Hollywoodu stárnutí nebývalo v módě, i ona proto podlehla pokušení omladit se „navěky“, a nevyplatilo se.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:57 4. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  18
 • Tvl
  16
 • Sladký
  10
 • Trapas
  9
 • Haha
  6
 • Cože
  5
Komentáře