jít naiDNES.cz

Kde je Sasha? Obamova dcera chyběla na otcově projevu, internet se po ní shání

Rozlučkový projev Obamy. | foto: dailymail

Barrack Obama se včera oficiálně rozloučil s prezidentským úřadem velmi emotivním projevem. Mnoho uživatelů Twitteru však mnohem víc, než jeho dojemná slova trápí jiná věc: kde byla mladší z prezidentových dcer, Sasha (15)?

Barrack Obama při svém projevu neskrýval dojetí, zvlášť ve chvíli, kdy děkoval své manželce Michelle, která po celou dobu stála věrně po jeho boku. „Michelle, posledních 25 let jsi nebyla jen má manželka a matka mých dětí, ale můj nejlepší přítel. Přijala jsi roli, o kterou jsi neprosila, a snášela to všechno s grácií, stylem a humorem.“ Nyní již bývalá první dáma jen stěží zadržovala slzy.

To starší z Obamových dcer, Malia (18), byla očividně dojatá a pláč nijak nezakrývala, obzvlášť ve chvíli, kdy její otec promlouval k ní a její sestře Sashe. „Malio a Sasho, za prapodivných okolností se z vás staly úžasné mladé dámy, které jsou nejen krásné a chytré, ale také citlivé a plné nadšení. Zvládaly jste roky pod drobnohledem všech tak snadno! Ze všech věcí, které jsem v životě udělal, jsem nejvíc hrdý na to, že jsem váš otec.“

Nešlo si však nevšimnout, že mladší z Obamovic děvčat na rozlučkovém proslovu chybí. Internet okamžitě zaplavil hashtag #WhereIsSasha (Kde je Sasha), následovaný vtipy, že benjaminek prezidentské rodiny musí dělat čtenářský deník, a proto chybí na projevu. Nikdo ze šprýmařů asi netušil, že nejsou příliš daleko od pravdy. Bílý dům se totiž k nepřítomnosti Sashi vyjádřil a oznámil, že se projevu nezúčastnila, protože další den píše ve škole písemku.

Jak je vidět, školním povinnostem se nevyhnete, ani když je váš táta prezident!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:48 11. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  16
 • Haha
  12
 • Cože
  10
 • Sladký
  8
 • Tvl
  8
 • Super
  7
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat