jít naiDNES.cz

Muž doslova uctívá svého obřího psího kámoše. Důvod vás dožene k slzám!

Tyhle fotky muže a jeho psího kámoše vyvolávají mnoho otázek... | foto: Christopher Cline

Možná vás už při brouzdání internetem trkly do očí fotografie muže s plnovousem, jak pózuje ve dle obřího psa. Jasný Photoshop, řekli jste si určitě hned. Máte pravdu. Za těmito obrázky toho ale leží mnohem víc...

Třeštíte oči na obrazovku a říkáte si, jak to, že je ten pudl tak obrovský? Nejde o to, že by chlemtal radioaktivní vodu, je to samozřejmě kouzlo Photoshopu.

Fotograf Christopher se svým psiskem blbne ve Photoshopu. Nedělá to ale jenom...

Proč to ale ten vousáč na fotkách dělá a jak se mu jen s takovou blbostí podařilo na Instagramu nasbírat už 51 tisíc followerů a vytvořil přes 2 tisíce takovýchto montáží?

Pochopitelně za tím vším leží láska a dojemný příběh. „Hodně lidí říká, že jim jejich pes zachránil život, ale u mě to není klišé,“ začíná vyprávění Christopher.

Chris fotky dává na Instagram, kde má desítky tisíc followerů.

Když opuštěného Jujiho Chrisova přítelkyně Christine přivedla domů z útulku, fotograf byl v troskách, kromě jeho milé se od něj odvrátili přátelé i rodina, neměl práci, peníze, za to měl podlomené zdraví. Lítal ve velmi těžké drogové závislosti.

„I přes ten rauš jsem si k Jujimu našel cestu, upnul jsem se na něj. To, že se musím starat o další živou bytost, dalo mému životu smysl,“ líčí a jedno oko nezůstane suché.

Dnes je Christopher z drog venku a s přítelkyní a Jujim mají pohodlný život. Tak až příště uvidíte na ulici někoho ubohého se psem, hoďte mu pár drobných. Třeba tím nezachráníte jeden život, ale rovnou dva.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 5. července 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  69
 • Sladký
  29
 • Cože
  17
 • Haha
  13
 • Trapas
  10
 • Tvl
  10
Komentáře